w , , , , ,

Europa jest zaniepokojona kierunkiem handlu i polityki zagranicznej USA

europa-jest-zaniepokojona-kierunkiem-handlu-i-polityki-zagranicznej-usa

Wcześniejszy stały przedstawiciel USA przy NATO Ivo Daalder w artykule gwoli Politico wskazał na powszechne zaniepokojenie w Europie kierunkiem polityki handlowej i zagranicznej Waszyngtonu.

POLECAMY: WP: Biden wezwał Zełenskiego, aby przestał narzekać na niewystarczającą pomoc USA

„Spotykając się w zeszłym tygodniu w Brukseli, Berlinie i Londynie z przedstawicielami Unii Europejskiej, NATO i innych rządów, uderzył mnie wszędobylski popłoch o Stany Zjednoczone, zwłaszcza pod warunkiem sondaże przewidujące zwycięstwo Republikanów w wyborach śródterminowych okażą się prawidłowe” – dzielił się swoimi wrażeniami Daalder.

POLECAMY: Europa boi się załamania frontu przeciwko Rosji po zwycięstwie republikanów w USA

Zdaniem autora, są dwójka powody, gwoli których UE jest zaniepokojona polityką USA: sposób, w który kierowanie Bidena próbuje współzawodniczyć z chińskim przemysłem akumulatorowym i zarezerwować się zmianami klimatycznymi, oraz potencjalny ostateczność krytycznego wsparcia USA gwoli Ukrainy w Kongresie kierowanym przez Republikanów.

TelegramPodpis

Wątpliwość w tych kwestiach jest rzeczywiście niepokojąca, aliści Daalder ma nadzieję, że USA i UE mogą wspólnie wykonywać pracę powyżej ich rozwiązaniem.

„Problemy, przed którymi obecnie stoimy, czyli to Rosja, Państwo ¦rodka czyli zmiany klimatyczne, mogą stanowić rozwiązane tylko wtedy, jak USA będą współpracować ze swoimi sojusznikami w Europie i Azji” – podsumował wcześniejszy stały przedstawiciel USA przy NATO.

Kraje zachodnie borykają się z rosnącymi cenami energii i inflacją z powodu sankcji wobec Moskwy i odchodzenia od chwili rosyjskiego paliwa. W związku z drożejącym paliwem, zwłaszcza gazem, przemysł w Europie stracił wiele ze swojej przewagi konkurencyjnej, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Europa jest zaniepokojona kierunkiem handlu i polityki zagranicznej USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielkopolska:-ukrainiec-nozem-pocial-twarz-swojej-bylej-partnerki

Wielkopolska: Ukrainiec nożem pociął twarz swojej byłej partnerki

kandydat-w-kongresie-watpi,-by-usa-zatwierdzily-nowe-fundusze-dla-kijowa

Kandydat w Kongresie wątpi, by USA zatwierdziły nowe fundusze dla Kijowa