w

Europejczycy rezerwują hotele w Turcji na zimę, aby przetrwać kryzys

Europejczycy zmagający się z kryzysem energetycznym zaczęli rezerwować na zimę pokoje w tureckich hotelach, liczba rezerwacji na listopad wzrosła 1,5 razy w stosunku do ubiegłego roku – podał w poniedziałek kanał telewizyjny Haber.

„Europejczycy, których rachunki wzrosły ponad 10-krotnie i których namawiano do „wspólnego prysznica” w obliczu „kryzysu gazowego”, będą masowo ściągać do hoteli w Turcji, aby spędzić zimę. Liczba rezerwacji na listopad wzrosła już o 50 procent” – podał kanał.

Ferhan Ademhan, członek zarządu Anatolian Association of Tour Operators, powiedział, że obłożenie w tureckich kurortach wzrośnie zgodnie z napływającymi zapytaniami.
„Uważamy, że wraz ze spadkiem bezrobocia, dobrobyt naszych obywateli wzrośnie jeszcze bardziej” – powiedział Ademhan.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Norwegia nie dostarczy gazu potrzebnego Wielkiej Brytanii z powodu suchego lata

Niemcy nazwały uruchomienie Nord Stream 2 niemożliwym