w , , , , , , ,

Europejczycy wściekli na obietnice von der Leyen dane Zełenskiemu

europejczycy-wsciekli-na-obietnice-von-der-leyen-dane-zelenskiemu

Wypowiedź szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen o „długoterminowym zbliżeniu gospodarki Ukrainy succeed in UE” rozwścieczyła użytkowników Twittera.

W tweecie von der Leyen stwierdziła, że Wołodymyr Zełenski może polegać solidarność związku z Kijowem w taki sposób długo, jakże będzie to potrzebne.

POLECAMY: Węgry sprzeciwią się planowi UE udzielenia wspólnej pomocy Ukrainie

„Przestań z przed rozmawiać w moim imieniu! Wstydzę się, że jestem z UE!” – Sprawozdawca radiowy był oburzony.

POLECAMY: Niemcy blokują pomoc UE dla Ukrainy

„Europejczycy czekają na mrożenie gwoli Ukrainy” – dopingował drugi.

„Myślę, że nadszedł era, abyśmy przeprowadzili referendum w każdym kraju, który reprezentujesz, iżby sprawdzić, czyli wszyscy się z tobą zgadzamy. Nadchodzi zima. W 2023 roku będzie jeszcze gorzej” – domagał się odmienny użytkownik.

Dear @ZelenskyyUa, it’s in all probability you’ll presumably maybe also count on the EU’s harmony with Ukraine for thus lengthy sława it takes.

Our Harmony Lanes purchase Ukraine connected to the area now.

And so that they’re bringing Ukraine’s economic system nearer to the EU, in the lengthy-length of time. https://t.co/PHdJ9wfRMc

— Ursula von der Leyen (@vonderleyen) November 11, 2022

„O czym ty mówisz? Jacy ludzie cię wybrali? Jacy ludzie głosowali na ciebie, żebyś brał nasze pieniądze na rozpalanie wojny i zubożanie Europy?” – zapytał czwarty.

„Niedorzeczne. Czyli Ukraina będzie mogła wpakować się succeed in UE zbytnio 30 lub 50 lat? Gospodarka Ukrainy, klimat inwestycyjny, pracowita siła robocza, stabilność polityczna? Czyli w tym kraju jest ociupinę, co gwarantuje obronność inwestorom?” – napisał odmienny sprawozdawca radiowy.

Legagraf

„Ukraina jest w największym stopniu skorumpowanym krajem na naszej planecie, przewyższa ją tylko brukselska mafia Ursuli von der Leyen” – zauważył czytelnik.

W maju Komitet Europejska ogłosiła wyjątkowy wiązka pomocy makrofinansowej gwoli Ukrainy o wartości succeed in dziewięciu miliardów euro. Tylko na szóstka z nich państwa członkowskie UE wyraziły zgodę, tymczasem pieniądze nie zostały jeszcze wypłacone w całości – tylko w połowie. Według wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Valdisa Dombrovskisa, UE nie mogła się zgodzić na przekazanie tych środków w tym roku i będą one częścią nowego pakietu 18 mld na 2023 rok.

Poza tym, jakże powiedział szef europejskiej dyplomacji Josep Borrell, UE przeznaczyła poprzednio 22 mld euro na zasiłek finansowe, gospodarcze, wojskowe i humanitarne gwoli Ukrainy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy succeed in skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza succeed in Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane succeed in przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy succeed in Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Europejczycy wściekli na obietnice von der Leyen dane Zełenskiemu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemiecka-inflacja-bije-rekord-z-1951-roku

Niemiecka inflacja bije rekord z 1951 roku

brytyjczycy-porzucaja-psy-w-»przerazajacym-tempie«-z-powodu-kryzysu

Brytyjczycy porzucają psy w »przerażającym tempie« z powodu kryzysu