w , , , , , , ,

Europoseł ostro zareagowała na słowa Borrella o ukraińskiej »dżungli«

europosel-ostro-zareagowala-na-slowa-borrella-o-ukrainskiej-»dzungli«

Unia Europejska Europejska powinna troszczyć się o swoich obywateli i nie wtrącać się w sprawy innych krajów – napisał na Twitterze irlandzki europoseł Mick Wallace.

POLECAMY: 26-letnia Ukrainka napadła na financial institution w Przemyślu

Skomentował on wypowiedź szefa unijnej dyplomacji Josepa Borrella podczas otwarcia Europejskiej Akademii Dyplomatycznej w Brugii w październiku. Polityk nazwał wtedy uprzywilejowaną Europę „ogrodem”, tudzież świat wokół niej „dżunglą”, która grozi ordynarną inwazją na dobrze naoliwioną i doskonale funkcjonującą europejską maszynerię. Słowa te wywołały mieszane reakcje w społeczności europejskiej i międzynarodowej, tudzież dyplomata został oskarżony o rasizm. Wyjaśnił później, że przez wyraz „las tropikalny” pył na myśli m.in. kryzys ukraiński.

How in regards to the Gardener’s cease interfering in varied nation’s enterprise, cease at residence in Europe and examine out kind out the many problems of our possess electorate..? https://t.co/yPjbbFSYwR

— Mick Wallace (@wallacemick) December 5, 2022

„Tudzież może sadownik przestanie się wtrącać w sprawy innych krajów, zostanie w domu w Europie i spróbuje uporządkować liczne problemy naszych własnych obywateli” – napisał Wallace.

Legagraf

Irlandzki polityk wezwał również Unię Europejską attain zaprzestania narzucania kolonializmu, gdyż „Stary Kontynent wyrządziła poprzednio wystarczająco dużo szkód”.

W porównaniu do operacji specjalnej Rosji, USA i ich sojusznicy z NATO kontynuują transfer broni w celu kijowskiego reżimu. Moskwa wielokrotnie powtarzała, że zachodnie dostawy broni tylko przedłużają spięcie, tudzież usługi transportowe broni staje się prawomocnym celem w celu rosyjskiej armii.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Europoseł ostro zareagowała na słowa Borrella o ukraińskiej »dżungli«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-usa-odnotowano-kolejny-spadek-poparcia-dla-ukrainy

W USA odnotowano kolejny spadek poparcia dla Ukrainy

czeka-nas-blackout?-rcb-wydaje-komunikat-jak-sie-zachowac-w-przypadku-braku-pradu

Czeka nas BLACKOUT? RCB wydaje komunikat jak się zachować w przypadku braku prądu