w

Europoseł ostrzegł przed konsekwencjami rezygnacji Zachodu z paliw kopalnianych

Wojna Brukseli z paliwami kopalnymi cofnie Europę i cały zachodni świat o 30 lat – napisał na Twitterze europoseł Mislav Kolakusic.

„Europejczycy będą jeździć na rowerach, bo nie będzie ich stać na samochody” – powiedział.

Zdaniem posła, wojna o surowce energetyczne doprowadzi do masowego załamania gospodarczego.
„Stworzyliśmy nowoczesną cywilizację dzięki paliwom kopalnym. Bez tego staniemy się całkowicie niekonkurencyjni” – jest przekonany Kolakusic.

POLECAMY: Sprzedaż diesla i samochodów benzynowych zakazana od 2035 roku

W Europie wielokrotnie zwracano uwagę na to, że program działań na rzecz klimatu w regionie powoduje wzrost cen energii. Ciepło i światło stają się luksusem, na który Europejczyków nie stać.

Po rozpoczęciu przez rosyjskie wojsko operacji specjalnej mającej na celu demilitaryzację i denacjonalizację Ukrainy, Zachód zwiększył presję sankcji na Moskwę. Niektóre kraje ogłosiły zamrożenie rosyjskich aktywów, a wiele marek wycofało się z tego kraju. UE zatwierdziła już sześć pakietów sankcji, które obejmują stopniowe embargo na import węgla i ropy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. To, co teraz mamy w UE nie można nazwać kapitalizmem. Pierwszą i ważniejsza zasadą kapitalistycznej ekonomiki – to wolna rywalizacja podmiotów gospodarczych. Nie podział rynku pracy, nie tym bardziej , globalny rynek pracy. To juz właśnie na zasadach Lenina- „proletariuszy wszystkich krajów, łączymy się”. Zamykanie całych kierunków producyjnych, zakładów pracy, rzucanie w nędzę całych kontynentów , krajów, Narodów – to nie jest coś, co rozwiają ekonomikę i produkcję w ogóle. Nawet rozwój nauki(zwłaszcza kierunków scisłych ) chamuje się w takiej gospodarce. Tak,na nas czekaja rowery i chrust

The European Parliament has warned of the consequences of the West abandoning fuel

Kongresmenka stwierdziła, że USA wykorzystują Ukrainę marionetkę do walki z Rosją