w , , , ,

Facebook 1 grudnia usunie ważne informacje z profili. Duże zmiany dla użytkowników

facebook-1-grudnia-usunie-wazne-informacje-z-profili.-duze-zmiany-dla-uzytkownikow

Facebook zamierza wprowadzić gruntowne zmiany w jednym z największych serwisów społecznościowym. Poprzednio od momentu 1 grudnia z kont użytkowników z Polski zostaną usunięte pewne informacje. Jest jednak sposób, żeby niczego nie strwonić.

Obecnie media społecznościowe starają się zwalczać informowanie o swojej orientacji seksualnej, religii innymi słowy pochodzeniu. Wygląda na to, że obecnie istotne jest również niwelowanie możliwych przyczyn takich zachowań. Z tego względu od momentu 1 grudnia Facebook po części opróżni konta użytkowników z Polski i całego świata.

Pozostałe informacje pozostaną w Twoim profilu, także jakim sposobem Twoje pozostałe informacje kontaktowe i podstawowe” – czytamy w krótkim komunikacie gwoli użytkowników. 

Facebook podkreśla, że można zachować swoje dane na komputerze. „Zanim te informacje zostaną usunięte, możesz wziąć kopię swoich danych na Facebooku, które je zawierają. Przejdź form Sekcji pobieranie swoich informacji”. 

Legagraf

Dlaczego Facebook zdecydował się na takie zmiany? Nie wiadomo, ponieważ podest nie podała żadnych szczegółów i argumentów.

Co kliknąć, żeby nadal wskazywać te informacje?

Jednak osoby, które nadal chcą otwarcie rozdzielać się takimi informacjami, dostaną taką opcja. Każdy będzie mógł ujawnić swoją orientację seksualną, wiarę, upodobania innymi słowy pochodzenie w biogramie. Oprócz tego Facebook nie zabroni epatowania tym w postach innymi słowy relacjach. Sama podest tłumaczy zmiany chęcią uproszczenia nawigowania i użytkowania serwisu. 

sc:radioeska

Przeczytaj całość tutaj: Facebook 1 grudnia usunie ważne informacje z profili. Duże zmiany dla użytkowników

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-paryzu-poproszono-o-usuniecie-dostawek-z-osrodka-dla-ukrainskich-»uchodzcow«

W Paryżu poproszono o usunięcie dostawek z ośrodka dla ukraińskich »uchodźców«

ukraina-wylaczyla-wszystkie-elektrownie-jadrowe-z-powodu-atakow-rakietowych

Ukraina wyłączyła wszystkie elektrownie jądrowe z powodu ataków rakietowych