w

Fame MMA 15 – KARTA WALK, Stream Online, Zawodnicy, Transmisja, PPV. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022?

Kto walczy na Fame MMA 15? Włodarze po raz kolejny wywołają ogromne emocje zestawiając ze sobą największe gwiazdy muzyki, internetu, a nawet znane osobistości świata sportu. Jak wygląda karta walk Fame MMA 26 sierpnia 2022? Kto walczy na fame mma 15?

Fame MMA 15 – data, miejsce, karta walk, bilety. Kiedy odbędzie się gala? Kto walczy na Fame MMA 15? Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Walki, które rozgrywają się w oktagonie, głównie odbywają się na zasadach MMA, Boksie a do sportowej klatki wchodzą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy, czy inne znane osoby ze świata mediów i internetu. Już w ten piątek przed nami piętnasta odsłona wydarzenia za które w głównej mierze odpowiada między innymi Wojtek Gola. Kogo zobaczymy w oktagonie? Kiedy odbędzie się Fame MMA 15? Data jest już znana!

Fame MMA 15: KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 15 to elektryzujące starcia, zaskakujące ogłoszenia i niebywałe uniesienia, jeśli z trybun śledzicie galę. Trzecia gala w 2022 z pewnością przejdzie do historii i zostanie zapamiętana przez kibiców jako ta jedna z najbardziej wyjątkowych. Stanie się tak za sprawą całościowej oprawy, ale przede wszystkim karty walkKto walczy na Fame MMA 15Lista walk w Atlas Arenie w Łodzi aktualizowana na bieżąco w tym miejscu:

  • Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (MMA – Main Event)
  • Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 – Co-main Event)
  • Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)
  • Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)
  • Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)
  • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak (Klatka rzymska, łokcie, MMA)
  • Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)
  • Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)
  • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) [Dwóch na dwóch]

Kto walczy na Fame MMA 15?

Jakie walki na Fame MMA 15 wywołają emocje? Najgorętszym pojedynkiem będzie starcie Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. W czasie Fame MMA 8 górą był wykonawca hitu Eluwina. W rewanżu panowie zmierzą się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego! Hitowo zapowiada się także rewanż pomiędzy Linkimaster a Lil Masti. Panie zawalczą o tytuł królowej freak fightów! 22 czerwca 2019 zwycięstwo odniosła przez TKO Aniela Bogusz.

Fame MMA 15 – ZAWODNICY

Walki na Fame MMA 15 wywołają ogromne emocje! Arkadiusz Tańcula zrobi wszystko, by raz na zawsze zakończyć konflikt z Murańskimi mierząc się najpierw z Mateuszem, a później jego ojcem, Jackiem. Internauci z wyczekiwaniem pisali o powrocie Jakuba Kubańczyka Flasa. Niestety, podczas Fame MMA 14, z powodów zdrowotnych oddał mistrzowski pas w kategorii 83 kg. Obiecał, że wróci w 2023 roku.

Fame MMA 15 – TRANSMISJA
Gala Fame MMA 14 podobnie jak poprzednie transmitowana będzie w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp trzeba będzie zapłacić. Cena pakietu BASIC, który oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 48 godzin, wynosi 27.99 złotych. Za pakiet PREMIUM zapłacić trzeba 32,99 zł.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kijów uderzył w Scholza za jego rewelacje dla Putina

Global Times: Zachód zamienił Ukrainę w poligon broni