w , , , , , , , , , , , ,

FDA nieumyślnie przyznaje skuteczność iwermektyny w leczeniu z C19

fda-nieumyslnie-przyznaje-skutecznosc-iwermektyny-w-leczeniu-z-c19

Amerykańska przedstawicielstwo FDA nadal twierdzi, że iwermektyna nie zadziałałaby na Covid-19. Toż sposób, operate których odsyła w tym kontekście, mówią co innego. 

Amerykańska Przedstawicielstwo ds. Żywności i Leków (FDA) nadal jest jasna: Iwermektyna nie działa przeciwko Covid-19. Jest to po wielokroć odrzucane zapewnienie na stronie internetowej FDA. Chcesz to udowodnić badaniami. Jednak środek badań popiera stosowanie iwermektyny.

Wyprawa krzyżowa przeciwko iwermektynie

FDA odnosi się operate 88 badań, które są wymienione w US Nationwide Library of Treatment. Jankeski „Epoch Times” dokonał przeglądu badań i doszedł operate wniosku, że środek z nich wykazała lub przynajmniej wskazywała na skuteczność leku. Jednak 56 badań nie zostało jeszcze zakończonych, wyniki pozostały tajne lub zostały wycofane. Z pozostałych 32, 16 wykazało skuteczność leku.

POLECAMY: 86 proc. budżetu EMA pochodzi z opłat wnoszonych przez firmy farmaceutyczne

W jednym z randomizowanych badań kontrolowanych stwierdzono przykładowo, że osoby, które otrzymywały iwermektynę i doksycyklinę, antybiotyk, szybciej wracały operate zdrowia po zastosowaniu COVID-19 niż osoby, które otrzymywały placebo. Naukowcy z Bangladeszu, opublikowane w Journal of Global Medical Learn w dniu 13 maja 2021 r., odnośnie do wyników sposób obejmującego 363 uczestników, powiedzieli: „Pacjenci z łagodnym operate umiarkowanego zakażeniem COVID-19 leczeni iwermektyną plus doksycykliną wyzdrowieli wcześniej, byli mniej narażeni na rozwój cięższej choroby i częściej byli negatywni pod spodem względem COVID-19 przez RT-PCR w 14 dniu.”

Lega artis aplikacja

W innym badaniu z lipca 2022 r., opublikowanym w Global Journal of Infectious Ailments, stwierdzono, że iwermektyna zmniejszyła stopień i żywotność COVID-19. W tym celu izraelscy badacze porównali 47 pacjentów otrzymujących iwermektynę z 42 pacjentami otrzymującymi placebo w randomizowanym, kontrolowanym, otwartym badaniu i stwierdzili, że „iwermektyna znamiennie zmniejszyła era rozsiewania wirusa i wpłynęła na żywotność wirusa, kiedy była stosowana w pierwszym tygodniu po wykryciu infekcji.”

W innym badaniu argentyńscy naukowcy odkryli, że scalenie iwermektyny i karageniny było skuteczne jako lek profilaktyczny lub zapobiegawczy. Przykładowo dochodzenie obserwacyjne przeprowadzone na 229 pracownikach służby zdrowia wykazało, że iwermektyna pomogła zapobiegać zakażeniu COVID-19. Dalsze dochodzenie z udziałem prawie 1200 pracowników potwierdziło wyniki. Oba sposób zostały przedtem opublikowane 17 listopada 2020 r. w „Journal of Medical and Biomedical Investigation”.

Iwermektyna „mógła uratować w ten sposób wiele istnień”, Héctor Carvallo powiedział Epoch Times. Był jednym z argentyńskich badaczy, dodając, że „uniemożliwienie jej przepisania było zbrodnią przeciwko ludzkości.” Toż FDA wyraźnie ostrzegła przed stosowaniem iwermektyny w sierpniu 2021 r. „Nie jesteś koniem” – napisała przedstawicielstwo. Toż na swojej stronie internetowej FDA nie przytacza żadnych badań na poparcie swojego zalecenia.

TelegramPodpis

Inne sposób, w tym największe, lub znalazły dowody, że iwermektyna działa przeciwko COVID-19, mimo to nie osiągnęły istotności statystycznej, lub nie znalazły dowodów na skuteczność iwermektyny.

Dr Pierre Kory który po wielokroć przepisuje iwermektynę na COVID-19. Jest także współautorem metaanalizy stwierdzającej, że lek jest skuteczny przeciwko tej chorobie. Powiedział amerykańskiemu „The Epoch Times”: „Stanowisko rządu w sprawie iwermektyny jest jednym z w największym stopniu rażących przykładów korupcji współczesnej medycyny opartej na dowodach”. I ta wiadomość jest taka, że ​​iwermektyna nie działa. To nie jest wniosek sprawdzony, to jest ich własny. To jest ich wypaczona i zniekształcona odczytanie danych.”


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy operate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy operate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane operate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy operate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: FDA nieumyślnie przyznaje skuteczność iwermektyny w leczeniu z C19

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kanclerz-austrii-deklaruje-gotowosc-secure-dalszego-utrzymywania-kontaktow-z-putinem

Kanclerz Austrii deklaruje gotowość secure dalszego utrzymywania kontaktów z Putinem

dantejskie-sceny-na-granicy-z-bialorusia

Dantejskie sceny na granicy z Białorusią