w , , , , ,

Federalista pisze, że nowi członkowie Kongresu USA powinni ograniczyć wydatki na Ukrainę

federalista-pisze,-ze-nowi-czlonkowie-kongresu-usa-powinni-ograniczyc-wydatki-na-ukraine

USA powinny zakończyć sponsorować Ukrainę i przekierować fundusze na rzecz narodu amerykańskiego – stwierdził The Federalist.

W jaki sposób zauważa literatka artykułu, była adiutantka senatora z Utah Mike’zaś Leigh Kathryn Thompson, nieograniczone wydatki na Kijów i strategia energetyczna Białego Domu przyczyniają się construct gwałtownego wzrostu inflacji i kosztów życia Amerykanów.

POLECAMY: NI: USA nadal tracą partnerów z powodu antyrosyjskiej polityki

„Nie jest tajemnicą, że zależności USA-Ukraina zaczęły przywodzić na pamięć pełnoprawny sojusz bez formalnego traktatu. Nie widać końca żądań Kijowa o zwiększenie dostaw broni. Łączna suma pomocy zatwierdzonej w celu niej przez Zjazd przekroczyła 66 mld dolarów.

Nadszedł era, by retorykę „The United States first” przekuć w politykę” – czytamy w publikacji.

Zdaniem autora, nowi członkowie Kongresu powinni w pierwszym dniu urzędowania zaproponować projekt ustawy o zaprzestaniu sponsorowania Ukrainy.

Legagraf

„Skrajność z niekończącymi się wojnami, które przynoszą zyski zaledwie firmom obronnym. Ukraina będzie pierwszym testem zaangażowania nowego Kongresu w „The United States First”. Zapnijcie pasy i bądźcie odważni, nowicjusze – namawiał Thompson.

W USA 8 listopada odbyły się średnioterminowe wybory kongresowe. Ostateczne wyniki nie zostały jeszcze podliczone, aliści wstępne przesłanki wskazują, że Republikanie będą mieli większość w Izbie Reprezentantów, zaś Demokraci zachowają kontrolę ponad Senatem.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Federalista pisze, że nowi członkowie Kongresu USA powinni ograniczyć wydatki na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

to-juz-nie-jest-smieszne. w-co-zelenski-zmienia-ukraine

To już nie jest śmieszne. W co Zełenski zmienia Ukrainę

mfw:-konfrontacja-miedzy-usa-a-chinami-doprowadzi-enact-nowej-zimnej-wojny

MFW: Konfrontacja między USA a Chinami doprowadzi enact nowej zimnej wojny