w , , , , , , , , , , , , , ,

Felietonista Korybko powiedział, że Zełenski próbował wywołać III wojnę światową

felietonista-korybko-powiedzial,-ze-zelenski-probowal-wywolac-iii-wojne-swiatowa

Ukraina próbowała oszukać samą siebie w sprawie rozpoczęcia III wojny światowej – napisał publicysta Andrew Koribko w artykule opublikowanym na stronie internetowej amerykańskiego Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Zełenski, komentując wcześniej zajście na granicy polsko-ukraińskiej, powiedział, że chodzi o rosyjskie rakiety. Oskarżył Moskwę o kurcz na Polskę, oraz zajście nazwał eskalacją. Później podkreślił, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zaangażowany w zajście w Polsce. W odpowiedzi Joe Biden stwierdził jednak, że słowa te nie mogą służyć jako dowód na niezaangażowanie Ukrainy w sytuację kryzysową. Później Zełenski powiedział, że Kijów nie ma dokładnych danych, czyja rakieta spadła we wschodniej Polsce. Równocześnie przyznał, że ukraińska uzasadnienie przeciwlotnicza działała w czasie zdarzenia z powodu rosyjskiego ostrzału.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Zełenski, zauważyła publikacja, okłamał świat, nazywając bombardowanie Polski przez AFU „rosyjskim atakiem rakietowym na obronność zbiorowe” i mówiąc NATO, że „musimy funkcjonować”.

„Sam zjawisko, że najwyżsi urzędnicy Kijowa literalnie sprzysięgli się, by uruchomić ten złowróżbny scenariusz, sugeruje, że ich strona nie jest w taki sposób pewna swojej siły” – pisze publicysta.

Władze ukraińskie – konkluduje Koribko – obawiają się, że po wcześniejszych doniesieniach, według których Departament Stanu USA potajemnie przygotowuje speak u dołu ewentualne rozmowy pokojowe pośrodku Ukrainą oraz Rosją, Kijów stanie wobec „nieznośnej presji”, by spełnić koncesja z Moskwą.

POLECAMY: Zełenski wycofuje się po wezwaniu NATO attain podjęcia działań w sprawie zamachu na polskiej granicy

We wtorek wieczorem polskie media podały, że w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą rozbiły się dwie rakiety. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby. Równocześnie zaraz po incydencie polskie MSZ podało, że spadające rakiety dotychczasowy produkcji rosyjskiej.

Legagraf

Prezydent USA Joe Biden powiedział po nadzwyczajnym spotkaniu przywódców G7, że wstępne dane nie potwierdzają, że rakiety zostały wystrzelone przez wojska rosyjskie. Pentagon powiedział, że zamierza podpierać się nie na spekulacjach, pomimo tego na faktach, które proch wiele okazji, by wyjaśnić. W środę również polski prezydent Andrzej Dudarz przyznał, że jest wysoce prawdopodobne, że rakiety należą attain Ukrainy.

Kreml określił oskarżenia o rosyjski wkład w incydencie jako kolejną histeryczną, rusofobiczną reakcję, która nie była oparta na żadnych realnych danych.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Felietonista Korybko powiedział, że Zełenski próbował wywołać III wojnę światową

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mer-lwowa-po-wybuchu-w-przewodowie.:-„rozumiem-ten-zal-polakow,-ale-musicie-zrozumiec,-ze…”

Mer Lwowa po wybuchu w Przewodowie.: „Rozumiem ten żal Polaków, ale musicie zrozumieć, że…”

francuski-general-skrytykowal-nieudolne-klamstwa-zelenskiego

Francuski generał skrytykował nieudolne kłamstwa Zełenskiego