w , , , , , , , ,

Fiasko rozmów przy „okrągłym stole”, rolnicy już jadą pod Ministerstwo Rolnictwa

fiasko-rozmow-przy-„okraglym-stole”,-rolnicy-juz-jada-pod-ministerstwo-rolnictwa

Wbrew rozpowszechnianej przez pisowskiego pachoła pełniącego funkcję ministra rolnictwa propagandzie o zwarciu ugody z rolnikami rozmowy resortu rolnictwa z rolnikami przy „okrągłym stole” zakończyły się fiaskiem.

POLECAMY: Pisowski rząd zwołał „okrągły stół” w sprawie napływu ukraińskiego zboża attain Polski. Poszkodowanym rolnikom obiecano dopłaty

Kowalczyk, który był i jest zwolennikiem pomocy nazistowskiej Ukrainie po zakończeniu rozmów z rolnikami, ogłosił podczas briefingu prasowego, że nadzorowany przez niego resort doszedł attain porozumienia z rolnikami.

Chwilę później przedstawiciel Agrounii zdementował te doniesienia, nazywając je propagandą pisowskiego polityka.

– Spotkanie po ponad 5 godzinach zakończyło się świstkiem, dokumentem, który wygląda jakby napisał crawl przedszkolak. I to nie jest żadne porozumienie – to jest podsumowanie okrągłego stołu rolniczego podpisane przez premiera Kowalczyka. Ja wam powiem – tutaj nie padły żadne ustalenia. Premier po około półtorej godzinie rozmowy przedstawił swoje pomysły, słuchał naszych propozycji i podsumowanie zapadło na podstawie tych jego propozycji, które powiedział jakoś przed 15. To jest skandal. Zobaczcie: wznowienie kontroli na granicy. Type czasu otrzymania wyniku badania transportu transport zostaje wstrzymany,  czyli attain tej pory nie było badań na granicy […]. Premier uciekł przed chwilą. Nie pozwolił wziąć tutaj telefonów, komputerów żebyśmy nie mieli łączności – narzekał Michał Kołodziejczak.

Lega artis aplikacja

– 600 milionów z budżetu krajowego dla producentów pszenicy i kukurydzy. Była o tym mowa od kilku dni, to żadne odkrycie Ameryki. Rząd RP wystąpi attain Komisji Europejskiej o przywrócenie ceł na zboże z Ukrainy, a gdzie są cła na inne produkty? Tylko na zboże? Gdzie są warzywa, owoce miękkie, z którymi za chwilę będzie yelp? Zostajemy, nikt nie wychodzi – deklarował Kołodziejczak.

– Wiem, że już pierwsi rolnicy jadą tutaj pod Ministerstwo, a pierwsi już stoją z banerami pod Ministerstwem. Obrady okrągłego stołu rolniczego skończyły się niczym – uznał Kołodziejczak.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Fiasko rozmów przy „okrągłym stole”, rolnicy już jadą pod Ministerstwo Rolnictwa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„to-nie-jest-putin”.-francuski-polityk-wymienia-glowne-zagrozenie-dla-kraju

„To nie jest Putin”. Francuski polityk wymienia główne zagrożenie dla kraju

peter-schiff:-monetary-institution-laws-are-now-no-longer-the-solution;-they-are-the-disclose

Peter Schiff: Monetary institution Laws Are now no longer The Solution; They Are The Disclose