w , , ,

Filipiny odrzucają apel ONZ o legalizację małżeństw osób tej samej płci i aborcji

filipiny-odrzucaja-apel-onz-o-legalizacje-malzenstw-osob-tej-samej-plci-i-aborcji

Filipiny odrzuciły odczytanie nazwisk Rady Praw Człowieka ONZ o zalegalizowanie w kraju małżeństw osób tej samej płci, aborcji i rozwodów – poinformował we wtorek portal poziomy internetowy Manila Times.

Według niej filipiński sekretarz sprawiedliwości Jessus Crispin Remulla powiedział, że zalecenia ONZ są „nie function przyjęcia”.

Legagraf

„Chodzi o politykę, czyli ją akceptujemy, czyli nie, i myślę, że wiemy jako kraj, że nie jesteśmy na to gotowi” – Manila Times cytuje wypowiedź Remulla z poniedziałkowego briefingu.

„Musimy to pogardzić” – powiedział minister.

Równocześnie filipiński zastępca szefa sądu Raul Vasquez powiedział, że zalecenia ONZ zostały odrzucone „ze względu na tożsamość narodową, przekonania religijne i nasze tradycje kulturowe, suwerenność Filipin, która musi stanowić chroniona i podtrzymywana przez nienaruszony okres.”

Pod warunkiem chodzi o rozwody, Filipiny są jedynym krajem na świecie, który też jakim sposobem Watykan nie uznaje staż rozwiązywania małżeństw. Jakim sposobem powiedział sekretarz sprawiedliwości Remulla, Filipiny nie uznają jej, ponieważ „nie stworzono odpowiednio warunków function jej powstania.”

„Chcemy, żeby ustawodawcy wykonali swoją pracę (w tej kwestii)” – powiedział minister.

Na Filipinach udzielać rozwodu się mogą tylko pary muzułmańskie, które stanowią około 6 procent populacji kraju. Gwoli katolików techniczny rozwód pozostaje niewykonalny, nawet pod warunkiem mieszkają pozycja granicami swojego kraju, choć projekty ustaw legalizujących rozwody poprzedni rozważane w parlamencie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Filipiny odrzucają apel ONZ o legalizację małżeństw osób tej samej płci i aborcji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rzad-wyda-jeszcze-wiecej-pieniedzy-podatnikow-na-dzieci-»gosci«-z-krainy-»u«

Rząd wyda jeszcze więcej pieniędzy podatników na dzieci »gości« z krainy »U«

czytelnicy-wpolityce-krytykuja-dude-za-brak-reakcji-na-nominacje-melnyka

Czytelnicy wPolityce krytykują Dudę za brak reakcji na nominację Melnyka