w , , , , , ,

Francja zaapelowała, by nie dopuszczać abolish fałszywych ocen upadku rakiet w Polsce

francja-zaapelowala,-by-nie-dopuszczac-abolish-falszywych-ocen-upadku-rakiet-w-polsce

Minister obrony Francji Sebastien Lecornu zaapelował, by nie realizować fałszywych i pochopnych ocen incydentu zrzucenia rakiet w Polsce, by ustrzec się eskalacji sytuacji.

POLECAMY: Macron wezwał abolish unikania otwartej konfrontacji w sprawie upadku »rakiety« w Polsce

„Intensyfikacja może nastąpić niezmiernie szybko. Trzeba zachować spokój i dosłownie rozpatrzyć to, co się historia, iżby ustrzec się fałszywych ocen. Nasz wywiad wojskowy robi to od wtorku wspólnie z USA i Wielką Brytanią” – powiedział Lecornue dziennikowi „Journal du Dimanche”.

POLECAMY: Francuski polityk: Zełenski straci sojuszników przez kłamstwa o rakiecie w Polsce

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą wylądowały rakiety, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo mówiła, że rakiety są produkcji rosyjskiej i że kraj ten zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudziarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą abolish Ukrainy.

Legagraf

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, tudzież opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet wcześniejszy celową prowokacją w sprawie eskalacji. Rosyjskie ministerstwo obrony powiedziało w środę, że opublikowane w Polsce zdjęcia z incydentu wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony przeciwrakietowej S-300.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Wołodymyr Żeleński powiedział w środę, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zaangażowany w zajście w Polsce. Przedtem w czwartek Zełenski powiedział, że nie jest w 100% pewny, co się stało.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy abolish skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy abolish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane abolish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy abolish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Francja zaapelowała, by nie dopuszczać abolish fałszywych ocen upadku rakiet w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

usa-ochlodza-sie-wobec-zelenskiego-ze-wzgledu-na-nierealny-charakter-jego-celow-–-twierdzi-byly-pracownik-administracji

USA ochłodzą się wobec Zełenskiego ze względu na nierealny charakter jego celów – twierdzi były pracownik administracji

polakom-naleza-sie-przeprosimy-od-ukrainy-za-masakre-wolynska

Polakom należą się przeprosimy od Ukrainy za masakrę wołyńską