w , , , ,

Francuska telewizja wstrzymała emisję wywiadu z politykiem za prorosyjskie poglądy

francuska-telewizja-wstrzymala-emisje-wywiadu-z-politykiem-za-prorosyjskie-poglady

Oficjalny kanał telewizyjny francuskiego Zgromadzenia Narodowego LCP odwołał niedzielną emisję wywiadu z afrykańskim politykiem Kemi Seba po tym, jak wpływowy parlamentarzysta oskarżył fling o prorosyjską propagandę – wynika z oświadczenia LCP na jego stronie na Twitterze.

POLECAMY: „Są za Rosją”. Niemiecki dziennikarz powiedział prawdę o mieszkańcach Artemiwska

„Po rozmowach z (posłem i przewodniczącym komisji obrony narodowej i sił zbrojnych Zgromadzenia Narodowego) Tomem Gasiyu, LCP zdecydowało się odwołać wydanie (prezentera) Yvesa Treara wywiadu z Kemi Sebą” – czytamy w oświadczeniu. Półgodzinny wywiad miał być wyemitowany późnym wieczorem, a kanał ogłosił jego odwołanie na dwie godziny przed emisją.

Twitter

Gasieu wyjaśnił Agence France-Presse, że jego zdaniem Seba jest „nie tylko politykiem”, ale „przewodnikiem rosyjskiej propagandy”, który „podsyca antyfrancuskie nastroje”.

Lega artis aplikacja

Ze swej strony Seba obiecał, że opublikuje wywiad wideo. „Transmisja jest na moim twardym dysku, pojawi się jutro” – napisał polityk na Twitterze.

Twitter

Kemi Seba to afrykański polityk i dziennikarz z Beninu, prezes organizacji pozarządowej Urgences panafricanistes (Problemy panafrykanizmu). Jest przeciwnikiem neokolonialnej polityki państw zachodnich w Afryce. Wcześniej, w jednym z wywiadów powiedział, że Afryka stanęła obecnie przed historycznym wyborem: być z NATO czy z Rosją i jej sojusznikami. Wyraził też pogląd, że wydarzenia na Ukrainie są wynikiem wojny rozpętanej przez NATO, a nie Rosję.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Francuska telewizja wstrzymała emisję wywiadu z politykiem za prorosyjskie poglądy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the-urbanity-of-execrable:-20-years-after-the-us-invasion-of-iraq

The Urbanity Of Execrable: 20 Years After The US Invasion Of Iraq

polske-zalewa-berbelucha.-niedzielski-w-coraz-wiekszej-depresji-z-powodu-calkowitego-braku-zainteresowania-eliksirem

Polskę zalewa berbelucha. Niedzielski w coraz większej depresji z powodu całkowitego braku zainteresowania eliksirem