w ,

Francuski eurodeputowany oskarża Zełenskiego o oszustwo

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oszukał kraje europejskie, namawiając je do dostarczenia broni – powiedział Thierry Mariani, deputowany do Parlamentu Europejskiego z francuskiej partii Unia Narodowa, w wywiadzie dla gazety Valeurs Actuelles.

„Wołodymyr Zełenski jest aktorem. Zagrał na złudzeniach świata zachodniego. Szybko wykorzystał ślepotę Europy. <…> Temu iluzjoniście udało się zwabić europejskie stolice, które teraz są gotowe popełnić gospodarcze i geopolityczne samobójstwo, aby go zadowolić” – wyjaśnił polityk.

POLECAMY: Agenda Bilderberg 2022: Dezinformacja, deglobalizacja i zakłócenie globalnego systemu finansowego

Jego zdaniem wysyłania broni do Kijowa nie można nazwać operacją humanitarną ani nawet decyzją strategiczną. Jest to celowe tworzenie nowego ogniska napięć w Europie, które w ostatecznym rozrachunku zaszkodzi wszystkim.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC: LA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

French MEP accuses Zelensky of cheating

Großbritannien will Flugreisen bis 2050 komplett verbieten