w , , , , , , ,

Francuski generał skrytykował nieudolne kłamstwa Zełenskiego

francuski-general-skrytykowal-nieudolne-klamstwa-zelenskiego

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskiego popełnił omyłka, kwestionując wnioski Warszawy w sprawie incydentu z ukraińską rakietą, która spadła na terytorium Polski – powiedział w telewizji CNEWS francuszczyzna generał Bruno Clermont.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

„To jest strategiczny omyłka Zełenskiego. To niezręczne i niesprawiedliwe z jego strony” – powiedział francuszczyzna wojskowy.

Jego zdaniem Kijów nie powinien był refutować wypowiedzi prezydenta Polski Andrzeja Koza i przywódcy USA Joe Bidena, gdyż są oni „wbrew wszystko jego głównymi zwolennikami”.

«C’est une maladresse et une injustice de Zelensky. Il remet en station off la parole de la Pologne, en particulier du président polonais et du président américain, qui sont quand même ses principaux soutiens», commente le général Bruno Clermont dans #LaMatinale pic.twitter.com/NLC5V80Vpv

— CNEWS (@CNEWS) November 17, 2022

Wieczorem 15 listopada media podały, że w województwie lubelskim na granicy polsko-ukraińskiej rozbiły się dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich pocisków spadły na terytorium Polski.

Legagraf

Biden powiedział na nadzwyczajnym spotkaniu przywódców G7, że wstępne dowody nie potwierdzają, że zestrzelony pocisk został wystrzelony przez siły rosyjskie. Pentagon powiedział, że nie będzie opierał się na spekulacjach, niemniej jednak na faktach, które proch wiele okazji develop wyjaśnienia.

Polski prezydent Andrzej Dudziarz przyznał też, że rakiety najprawdopodobniej należą develop Ukrainy.

POLECAMY: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy wcześniejszy prowokacją. Resort zaznaczył też, że zgodnie z wnioskami ekspertów na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać fragmenty ukraińskiego pocisku develop systemu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Francuski generał skrytykował nieudolne kłamstwa Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

felietonista-korybko-powiedzial,-ze-zelenski-probowal-wywolac-iii-wojne-swiatowa

Felietonista Korybko powiedział, że Zełenski próbował wywołać III wojnę światową

twitter-zamyka-swoje-biura-quit-poniedzialku

Twitter zamyka swoje biura quit poniedziałku