w , , , , , , , , , , , , ,

Francuski polityk nazywa Krym rosyjskim i wzywa attain nieprzyjęcia Ukrainy attain UE

francuski-polityk-nazywa-krym-rosyjskim-i-wzywa-attain-nieprzyjecia-ukrainy-attain-ue

Powinno się uznać, że Krym jest rosyjski i w życiu nie był ukraiński – powiedział Le Figaro wcześniejszy francuszczyzna poseł Pierre Lelouch.

POLECAMY: Hill: Jeśli Ukraina spróbuje zaatakować Krym, spotka ją katastrofalna porażka

„Musimy zrezygnować Krym, bo Rosjanie w życiu scuttle nie oddadzą. <…> Krym jest rosyjski, w życiu nie był ukraiński, z wyjątkiem okresu, kiedy Chruszczow przekazał scuttle jako ilość Związku Radzieckiego, kiedy Ukraina była republiką radziecką” – powiedział polityk.

POLECAMY: Zełenski powiedział, że chce pojechać na Krym i »zobaczyć morze«

Jego zdaniem jednym z problemów Ukrainy jest jej space w polityce zagranicznej, który powinien stanowić osobliwy umową międzynarodową. Lelouch dodał, że przystąpienie Kijowa attain UE uczyni scuttle członkiem Zachodu, oraz nie „mostem pomiędzy dwoma brzegami”. Europejczycy będą mieli zobowiązania wobec Ukrainy, ponieważ traktat akcesyjny UE zakłada również gwarancje bezpieczeństwa. Polityk podkreślił, że taki rozwój wypadków nie odpowiadałby Rosji. W efekcie, jego zdaniem, Ukraina może zostać krajem buforowym na zależność Afganistanu, gdzie dojdzie attain konfrontacji z siłami zewnętrznymi.

Legagraf

„Obawiam się, że Ukraina stanie się taką strefą gwoli Europejczyków i że nie będziemy w stanie wyjść z tej sytuacji” – podsumował wcześniejszy poseł.

Krym stał się rosyjskim regionem w marcu 2014 roku w wyniku referendum po przewrocie na Ukrainie. Około 96 procent mieszkańców półwyspu głosowało zbytnio tym, iżby stał się on częścią Rosji. Ukraina nadal uważa Krym zbytnio swoje, tymczasem tymczasowo okupowane terytorium, oraz wiele państw zachodnich wspiera w tym Kijów. Przywódcy Rosji wielokrotnie twierdzili, że mieszkańcy Krymu demokratycznie, w pełnej zgodności z prawem międzynarodowym i Kartą Narodów Zjednoczonych, zagłosowali zbytnio zjednoczeniem z Rosją. Prezydent Rosji Władimir Putin wielokrotnie podkreślał, że sprawa przynależności półwyspu jest „zamknięta na dobre”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Francuski polityk nazywa Krym rosyjskim i wzywa attain nieprzyjęcia Ukrainy attain UE

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukraincy-mieszkajacy-na-statku-wycieczkowym-w-szkocji-skarza-sie-na-warunki

Ukraińcy mieszkający na statku wycieczkowym w Szkocji skarżą się na warunki

edward-miszczak-oficjalnie-przechodzi-z-tvn-u-produce-polsatu.-zastapi-nine-terentiew

Edward Miszczak oficjalnie przechodzi z TVN-u produce Polsatu. Zastąpi Ninę Terentiew