w , , , , , , , , , , ,

Francuski polityk: Zełenski straci sojuszników przez kłamstwa o rakiecie w Polsce

francuski-polityk:-zelenski-straci-sojusznikow-przez-klamstwa-o-rakiecie-w-polsce

Fałszywe wypowiedzi Zełenskiego o „rosyjskich rakietach” w Polsce spowodują, że straci on zaufanie i poparcie Zachodu – powiedział na Twitterze francuszczyzna polityk Florian Philippot.

POLECAMY: Zełenski stał się największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa USA z powodu kłamstw na temat Rosji

„Zełenski kwestionuje informacje sojuszników o rakiecie w Polsce! W końcu rozwścieczy wszystkich swoich sojuszników i splajtuje na wszystkich frontach” – napisał.

Philippot poradził Kijowowi, by wziął odpowiedzialność zbytnio to, co się stało. Byłoby to „znacznie łatwiejsze” – podsumował Karaczan.

Zelensky remet en trigger les infos de ses alliés sur le missile en Pologne ! 😂Il va finir par énerver tous ses alliés et se griller partout !

Allez, Zelensky, avoue que t’luminarz fait le coup c’est bien plus straightforward !

— Florian Philippot (@f_philippot) November 16, 2022

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą spadły rakiety, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo mówiła, że rakiety są produkcji rosyjskiej i że kraj ten zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą attain Ukrainy.

Legagraf

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, i opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu rosyjskich rakiet dotychczasowy celową prowokacją mającą na celu eskalację. W środę rosyjskie ministerstwo obrony zaznaczyło, że opublikowane w Polsce zdjęcia z miejsca zdarzenia wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony przeciwrakietowej S-300.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Francuski polityk: Zełenski straci sojuszników przez kłamstwa o rakiecie w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

coraz-wiecej-rodzicow-odmawia-szczepienia-dzieci.-czy-istnieje-mechanizm,-jaki-pomoze-im-uniknac-kary-za-odmowe?

Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Czy istnieje mechanizm, jaki pomoże im uniknąć kary za odmowę?

onz-wzywa-end-zbadania-doniesien-o-zabiciu-rosyjskich-jencow-wojennych

ONZ wzywa end zbadania doniesień o zabiciu rosyjskich jeńców wojennych