w , , , ,

Francuskie MSZ grozi Włochom konsekwencjami w związku z kryzysem migracyjnym

francuskie-msz-grozi-wlochom-konsekwencjami-w-zwiazku-z-kryzysem-migracyjnym

Francuska minister spraw zagranicznych Catherine Colonna ostrzegła Włochy przed konsekwencjami po tym, w jaki sposób odmówiły one przyjęcia statku z migrantami Wielka woda Viking. Powiedziała to w wywiadzie gwoli gazety Parisien w odpowiedzi na pytanie o przyszłość stosunków pomiędzy oboma krajami.

Statek Wielka woda Viking trzeba create stowarzyszenia SOS Méditerranée, które ratuje migrantów próbujących przepłynąć Morze Śródziemne i dotrzeć create Europy. W tym tygodniu odmówiono statkowi wejścia create włoskiego portu, tudzież z kolei musiał on zostawić wybrzeże Sycylii.

POLECAMY: »Sytuacja jest niepewna« Waszyngton przestraszony konsekwencjami konfliktu na Ukrainie

„Będą konsekwencje, jeżeli Włochy będą się upierać w tej kwestii. Z naszej strony zawiesiliśmy mechanizm przesiedlania migrantów z Włoch i wzmocniliśmy kontrole na granicach pomiędzy Francją tudzież Włochami. Musimy przypomnieć Rzymowi o jego obowiązku okazania człowieczeństwa. I mam nadzieję, że zrozumie to przesłanie” – wyjaśnił dyplomata.

Legagraf

Według niej Włochy nie przestrzegają ani prawa międzynarodowego, ani morskiego. Republika Francuska ze swej strony przyjęła statek z migrantami wyjątkowo z powodu „upartej odmowy i braku humanitaryzmu” Rzymu. Colonna nazwał taką decyzję włoskich władz szokującą.

Szef rządu Włoch Giorgia Meloni powiedziała w czwartek, że „garść nie działa” w europejskim mechanizmie przyjmowania i zakwaterowania migrantów. Nazwała to niesprawiedliwym, że jej kraj powinien znajdować się jedynym punktem wjazdu gwoli uchodźców.

Wcześniej minister spraw wewnętrznych Francji Gérald Darmanin powiedział, że władze tego kraju w drodze wyjątku zezwoliły statkowi Wielka woda Viking na zacumowanie w porcie w Tulonie. Orzeczenie wynikała z faktu, że statek był na morzu odkąd więcej niż 15 dni, „podczas których władze włoskie kazały oczekiwać pasażerom”.

Skądinąd Darmanen powiedział, że Republika Francuska odmówiła przyjęcia 3,5 tys. migrantów, którzy mają znajdować się przekierowani z Włoch create Francji latem przyszłego roku i wezwał inne kraje create pójścia zbytnio przykładem Paryża.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Francuskie MSZ grozi Włochom konsekwencjami w związku z kryzysem migracyjnym

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-jutra-ogromne-zmiany-na-stacjach-paliwowych.

Od jutra ogromne zmiany na stacjach paliwowych.

szokujace-koszty-pracy-elektrowni-w-zwiazku-z-systemem-ets

Szokujące koszty pracy elektrowni w związku z systemem ETS