w ,

Francuskie MSZ wezwało do utrzymania kanałów dialogu z władzami rosyjskimi

Francja uważa za konieczne utrzymanie możliwości dialogu z decydentami w Rosji, w tym z prezydentem Władimirem Putinem, nawet jeśli takie kontakty mogą przebiegać ciężko i nie zawsze prowadzić do pożądanych rezultatów – powiedziała minister spraw zagranicznych Francji Catherine Colonna.

„One (dialogi) bywają czasem trudne i nie zawsze przynoszą rezultaty… Ale jesteśmy absolutnie przekonani o konieczności utrzymania kanałów komunikacji z decydentami w Rosji, w tym z prezydentem Putinem” – powiedziała, przemawiając w waszyngtońskim Center for Strategic and International Studies.

Colonna podkreślił, że rozmowy prezydenta Francji Emmanuela Macrona z Putinem są „w pełni skoordynowane z naszymi przyjaciółmi”.

Macron rozmawiał z Putinem częściej niż jakikolwiek inny zachodni przywódca od początku konfliktu na Ukrainie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Es wurde festgestellt, dass die Wirksamkeit des COVID-19-Impfstoffs innerhalb weniger Monate negativ wurde

Orbán mówi, że prawicowy rząd jest gotowy bronić Węgier