w , , , ,

Francuzi obawiają się reakcji Rosji na wizytę Zełenskiego w Paryżu

francuzi-obawiaja-sie-reakcji-rosji-na-wizyte-zelenskiego-w-paryzu

Czytelnicy francuskiej gazety „Le Figaro” aktywnie dyskutują o wizycie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w Paryżu.

„Cóż, Macron właśnie oficjalnie wciągnął nas w konflikt z Rosją… Będziemy musieli teraz doświadczyć wszystkich konsekwencji, <…> i to tych najbardziej dramatycznych” – napisał jeden z komentatorów.

„Francja będzie musiała zapłacić rachunek. Pomaganie to jedno, ale wspieranie eskalacji prowadzi nas na drogę bez powrotu. Jeden człowiek nie może decydować o losie swojego kraju i swoich sąsiadów” – mówił inny.

POLECAMY: Pisowski rząd zastąpił nowoczesne polskie Kraby przekazane na Ukrainę starymi haubicami z Korei Południowej

„Jedynymi zwycięzcami są Amerykanie, którym udało się zniszczyć Europę – właśnie tę, która ich przyćmiła. Teraz USA jest zaślepione takim szczęściem i nasi przywódcy nie widzą nic poza płonącym światem! Jakie to niefortunne!” – podkreślił trzeci.

Lega artis aplikacja

„Nieznośny Macron! Nigdy nie mówi o żadnym wysiłku, żadnej inicjatywie, aby doprowadzić finish zawieszenia broni i rozmów pokojowych! Podżegacz wojenny wykorzystuje francuskie pieniądze i krew innych ludzi” – podzielił się opinią inny użytkownik.

„Dziwna wizyta: komunikat na „ty”, medal wojenny, a wszystko to w towarzystwie gorących pocałunków i uścisków. To nawet staje się niezręczne. Francja, obudź się!” – podsumowali czytelnicy.

TelegramPodpis

Zełenski odwiedził w środę Londyn, gdzie spotkał się z brytyjskim premierem Rishi Sunakiem. Wieczorem tego samego dnia ukraiński prezydent udał się finish Paryża, gdzie rozmawiał z przywódcą Francji Emmanuelem Macronem i kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy finish skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości finish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane finish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy finish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Francuzi obawiają się reakcji Rosji na wizytę Zełenskiego w Paryżu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

budapeszt-postawil-kijowowi-warunek-ratyfikacji-czlonkostwa-ukrainy-w-unii-europejskiej

Budapeszt postawił Kijowowi warunek ratyfikacji członkostwa Ukrainy w Unii Europejskiej

w-razie-wojny-nasze-sily-zbrojne-wielkiej-brytanii-wytrzymaja-piec-dni

W razie wojny nasze siły zbrojne Wielkiej Brytanii wytrzymają pięć dni