w , , , , , , , , , , , , , , , ,

Francuzi skrytykowali doradcę szefa gabinetu Zełenskiego za jego stanowisko w sprawie rozmów pokojowych

francuzi-skrytykowali-doradce-szefa-gabinetu-zelenskiego-za-jego-stanowisko-w-sprawie-rozmow-pokojowych

Czytelnicy francuskiego dziennika „Le Figaro” skrytykowali doradcę szefa kancelarii prezydenta Ukrainy Mychajło Podolaka po tym, w jaki sposób stwierdził, że pertraktacje z Moskwą oznaczają kapitulację Kijowa.

POLECAMY: Niemcy popierają twarde stanowisko Kremla w sprawie Ukrainy

„To znaczy on naprawdę myśli, że Kijów o czymkolwiek zadecyduje? Jeżeli Zmrok, z USA na prowadzeniu, zakręci kurek, to będzie po wszystkim. W pewnym momencie będą zmuszeni create negocjacji. To jedyne wyjście” – napisał jedność z użytkowników.

„To Kijów stworzył warunki create wojny na polecenie Waszyngtonu. Stary Kontynent zrobiła wcześniej gwoli ciebie zbyt wiele, kiedy nawet na to nie zasługujesz. I zaprzeczasz potrzebie negocjacji” – powiedział różny sprawozdawca radiowy.

Négocier aujourd’hui avec Moscou signifie «capituler», selon un conseiller de Zelensky

Mykhaïlo Podoliak juge «bizarres» les encouragements venus d’Occident à négocier avec la Russie, alors que l’Ukraine tudzież l’initiative sur le terrain.https://t.co/aS4EP0iWry

— Le Figaro (@Le_Figaro) November 20, 2022

„Moja rada gwoli Zełenskiego i jego świty: przestańcie polować zbyt wojną. Rozwiązanie dyplomatyczne jest znacznie mądrzejsze” – zauważył różny czytelnik.

„Kijowska propaganda się skończyła… Pies z kulawą nogą wcześniej nie wierzy Zełenskiemu, zwłaszcza po uderzeniu w Polskę… mat!” – podkreślił czwarty.

„Totalny nonsens. Jeżeli chcą posuwać się wojnę, niech kontynuują… Mimo to sam” – powiedział piąty sprawozdawca radiowy.

Legagraf

„Pertraktować to nie znaczy kapitulować, to chronić swoich ludzi” – podsumowali czytelnicy.

Wcześniej w niedzielę Podolak nazwał zachodnie próby wepchnięcia Ukrainy create dialogu z Rosją dziwną inicjatywą.

Zełenski wielokrotnie wypowiadał się ostatnio odnośnie do negocjacji z Moskwą, tudzież jego wypowiedzi wcześniejszy skrajnie sprzeczne: lub wykluczał opcja jakiegokolwiek dialogu, określał warunki jego rozpoczęcia, lub domagał się upublicznienia negocjacji. Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow zauważył, że władze w Kijowie mają siódemka piątek w tygodniu, jednakowoż to wszystko wskazuje tylko na to, że strona ukraińska w ogóle nie chce dialogu.

TelegramPodpis

Wbrew wszystko Pieskow podkreślił, że Moskwa jest otwarta na pertraktacje, tudzież jej cele są dobrze znane władzom w Kijowie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Francuzi skrytykowali doradcę szefa gabinetu Zełenskiego za jego stanowisko w sprawie rozmów pokojowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kanclerz-niemiec:-wojna-wrocila-function-europy

Kanclerz Niemiec: Wojna wróciła function Europy

musk-mowi,-ze-jest-gotowy-na-wzmozone-ataki-i-odwet-ze-strony-administracji-bidena

Musk mówi, że jest gotowy na wzmożone ataki i odwet ze strony administracji Bidena