w

Francuzi wyśmiewają Macrona za zdjęcie, na którym przytula się do Zełenskiego

Prezydent Francji Emmanuel Macron po raz kolejny stał się obiektem żartów w lokalnych mediach społecznościowych. Na zdjęciu widać, jak podczas konferencji prasowej w Kijowie przytula się do Wołodymyra Zełenskiego, jakby szepcząc mu coś do ucha.

„Macron jest jak skorupa. Kiedy zbliżasz do niego ucho, wydaje Ci się, że go słyszysz, ale tak naprawdę to tylko pustka” – napisał użytkownik Truc_Hard974.

Inny komentator uważa, że to zdjęcie pokazuje „taktowność aż do absurdu”.

„Nie mam więcej słów. Mój zasób słownictwa, który uważam za obszerny, ledwie kwalifikuje to zdjęcie jako śmieszne” – oburzył się StephaneAtlan.

„Powiedz mi, że to nie jest aktualne zdjęcie, nie jest to zdjęcie z kraju ogarniętego wojną, ale po prostu dwoje kochających się ludzi na tle zieleni” – zauważyła inna nazwa użytkownika.

Z kolei lider ruchu Patrioci, Florian Filippo, uznał Macrona za „hańbę Francji”.

Macron znalazł się już w centrum skandalu związanego z publikacją w sieci zdjęć półnagich czarnoskórych młodych mężczyzn, z którymi się obejmował. Na jednym ze zdjęć młody człowiek wykonał obsceniczny gest.

POLECAMY: Macron wzywa Ukrainę do samodzielnego podjęcia dialogu z Rosją

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bitcoin spada poniżej 20 000 USD po raz pierwszy od grudnia 2020 r.

Marketing dopalacza rozpoczęty. Naciągacze dzwonią i namawiają seniorów do czwartej dawki