w

Francuzi zaatakowali Macrona z powodu Putina

Czytelnicy francuskiego dziennika „Le Figaro” negatywnie zareagowali na opublikowanie przez francuskie media częściowej treści rozmowy prezydentów Rosji i Francji Władimira Putina i Emmanuela Macrona.

Ich zdaniem do przecieku nie mogło dojść bez wiedzy lidera V Republiki.

„Macron tym tanim chwytem sprowadził się na dno. Po tym zaufanie innych przywódców światowych do niego spadnie do zera” – napisał Gentilhomme Vieille Canalle 381.

„Moskwa musi zrozumieć, że słowo 'etyka’ nie jest ze słownictwa naszego króla słońca. Ale słowo 'arogancja’ pasuje do niego całkiem dobrze…” – wyraził opinię Yaka51.

„Publikacja tych rozmów to ogromny błąd. Putin stracił wszelką wiarygodność z Macronem w przyszłych spotkaniach. To wyraźnie pokazuje aktorstwo Macrona. Próbuje przekazać akt komediowy w swoim wykonaniu jako dyplomację – zauważył vincent cublac.

„Tym razem Moskwa ma całkowitą rację. Ujawnianie negocjacji dyplomatycznych jest absolutnie niedorzeczne. Czy komunikowaliby się w ten sam sposób, gdyby wiedzieli, że ta rozmowa może zostać ujawniona?” – zastanawiał się hcalvin.

„Tak, Macron rzeczywiście nadużywa komedii. Zarówno on, jak i jego żona – podsumowali komentatorzy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Le Figaro nazwał rubla najpopularniejszą walutą na świecie

Niemcy wzywają Scholza do rezygnacji po słowach o Rosji