w ,

Francuzi żądają kary dożywotniego więzienia dla Zełenskiego

Czytelnicy francuskiego dziennika Le Figaro zażądali ukarania prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego za zbrodnie przeciwko ludności cywilnej w Donbasie.

Większość użytkowników w komentarzach do artykułu o dostarczeniu Kijowowi amerykańskich wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych zwróciła uwagę, że to Zachód ponosi winę za obecny konflikt.

POLECAMY: Zełenski płynie dalej. Tym razem wzywa miasta USA do zerwania więzi z miastami bliźniaczymi w Rosji

„Zełenski ma tylko dwie możliwości: dożywotnie więzienie lub fizyczną i ostateczną eliminację. To nie ja tak mówię, ale wszyscy (100%) Ukraińcy i Rosjanie, z którymi miałem okazję rozmawiać o tym konflikcie. I ja im ufam” – podzielił się opinią jeden z użytkowników.

„Nie wierzcie, że Zełenski, nazywany 'rzeźnikiem Ukrainy’, jest sam. Ma całą armię zabójców, w tym batalion Azow, którzy popełnili zbrodnie w Donbasie” – napisał inny komentator.

„Tymczasem Ukraina bombarduje cywilne obszary w Donbasie, codziennie zabijając kobiety i dzieci, przy karygodnej obojętności Zachodu. Ani jednego artykułu, ani jednego zdjęcia na ten temat, nawet słowa. Na szczęście istnieją media społecznościowe… Amerykańska broń zabije więcej cywilów, ponieważ najwyraźniej jest to nowa taktyka reżimu Zełenskiego: zabijać, aby się zemścić” – powiedziała Adama21.

„Biden to katastroficzny watażka, który myśli tylko o interesach Ameryki” – podkreślił claudejacquem.

„Prezydent Władimir Putin i Rosja dają reszcie świata lekcję, jak postępować z tymi, którzy ci zagrażają” – podsumowują komentatorzy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Chciałabym aby jakiś agresor zaatakował Francję i żeby później Francja była oskarżona i ten Macron przez jakiś międzynorodowy trybunał za to , że śmiała bronić się

    • Nie żartuj sobie. Francja oskarżona? A Linie kto zniszczył? Czy ponieśli jakieś konsekwencje? Ameryka i Unia im przyklasnęła. Dzisiaj cisza. A rżną się tam araby na całego. Żabojadom i Jankesom chodziło o darmowa ropę, dzisiaj nawet boją się tam wejść, bo to następny Afganistan.

      • Taki jest plan Billa. Odludnianie. Więc to robi. Plan NaTO 2021-2030 idzie im wręcz idealnie. Broń chemiczna w postaci korony teraz ma być małpia. Nie długo zlikwidują gotówkę będzie tylko waluta w postaci Bitcoin. To wszystko w celu pełnej kontroli jednostki. My nic nie możemy zrobić. Nie mamy tyle kasy co Bill.

    • Alia36, dlaczego nie wspomnisz ze rosysjka ludnosc w donbasie jest od 8 lat terroryzowana przez azovcow i merowie donabsu poprosili rosje o pomoc , Putin zatwierdzil niezlaeznosc republik i tam wjechal bo mial takie prawo. Donbas chce nalezec do Rosji i bedzie wiedocznie francuzi to rozumieja ,

  2. Odessa, Herson, Donbas, Krym, Nikołajew, Mariupol, Harkow – wszystko to od czasów Suworowa i Katarzyny i do tego dnia, wszystko to jest Rosj.Połtawa , Kijow i inne miasta wschodniej Ukrainy- ponad 300 lat razem z Rosja. Kto teraz zna historię innych krajów? Sama ideja „Trójmorza”- to droga do straty własnej niepodległości.

Ambasador Ukrainy „upokorzył” NATO

Déjà vu. Andrusiewicz przypomina o obowiązkowej izolacji szpitalnej podejrzanych o małpią ospę