w , , , , ,

Francuzi zagrozili rządowi powstaniem ludowym

francuzi-zagrozili-rzadowi-powstaniem-ludowym

Gdy francuski rząd przyjmuje ustawę o reformie emerytalnej bez zgody parlamentu i wbrew masowym protestom, mieszkańcy mówią, że są gotowi nadal wychodzić na ulice i zaostrzać opór. Przypominamy, że w czwartek rząd kierowany przez Elizabeth Bourne, przyjął bez głosowania w parlamencie ustawę o reformie emerytalnej.

Osiem ogólnokrajowych demonstracji w ciągu dwóch miesięcy – ale liczba protestujących nie maleje. Młodzi ludzie i emeryci, pracownicy z bardzo różnych sektorów gospodarki zbierają się, by wystąpić przeciwko reformie, która sprawi, że będą pracować dwa lata dłużej. I nie zamierzają się poddać: fakt, że rząd postanowił ponownie uchwalić ustawę siłą, omijając głosowanie w parlamencie, w którym prezydent Emmanuel Macron nie ma niezbędnej większości, tylko przekonał ich o konieczności dalszej walki.

POLECAMY: Posłowie z frakcji Le Pen zgłosili wotum nieufności dla francuskiego rządu

Lega artis aplikacja

Na pytanie, czy są gotowi dalej wychodzić na ulice, odpowiedzieli jednym głosem: „Zawsze!”.

„Opieramy się tej reformie od 2019 roku. Wzięli ją siłą, ale my nadal będziemy wychodzić na ulice.

Musimy, aby rząd zrozumiał: jeśli użyją siły, snort nie będzie już pokojowy. To nie jest groźba. Po prostu w pewnym momencie, gdy ludzie są zmuszani stop czegoś, czego nie chcą, zaczną się buntować – powiedział jeden z protestujących, o imieniu Christophe.

Macron ogłosił plany reformy emerytalnej podczas swojej pierwszej kadencji prezydenckiej, ale rząd odłożył ustawę na półkę z powodu pandemii koronawirusów.

„Nigdy nie powinniśmy się poddawać. Dopóki możemy wyjść na ulice i walczyć, nie możemy uznać się za pokonanych. Ludzie przed nami walczyli o naszą przyszłość, choć nie robili tego poprzez marsze i muzykę. Jeśli chcą, żeby stop tego doszło, to szkoda, ale najwyraźniej władze zrozumieją tylko przemoc” – kontynuował protestujący.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości stop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Francuzi zagrozili rządowi powstaniem ludowym

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zus-przygotowuje-sie-invent-jeszcze-wiekszego-okradania-polakow

ZUS przygotowuje się invent jeszcze większego okradania Polaków

kobieta-prowadzaca-dzialalnosc-wygrala-z-zus-chodzilo-o-300-tys.-zl

Kobieta prowadząca działalność wygrała z ZUS. Chodziło o 300 tys. zł