w

G7 nie nałoży sankcji na import produktów rolnych z Rosji

Kraje G7 nie zamierzają stosować sankcji wobec importu produktów rolnych, w tym z Rosji – głosi oświadczenie ze szczytu G7, któremu Niemcy przewodniczą w bawarskim zamku Elmau.

„Będziemy nadal dbać o to, by nasze pakiety sankcji nie były wymierzone w żywność i umożliwiały swobodny przepływ produktów rolnych, w tym z Rosji, oraz dostarczanie pomocy humanitarnej” – napisano w oświadczeniu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W imię wodza użycie gazu wobec skandujących w Inowrocławiu zgodna z prawem

USA ujawniają, jak Litwa zastawiła pułapkę na NATO w sprawie Kaliningradu