w

Gazprom ostrzegł włoskie Eni przed odcięciem dostaw

Rosyjski Gazprom poinformował włoski koncern naftowo-gazowy Eni, że od środy zmniejszy dostawy gazu z około 34 mln metrów sześciennych do 27 mln metrów sześciennych – podała włoska spółka w oświadczeniu.

„Gazprom poinformował, że dostarczy dziś ok. 27 mln m sześc. gazu, co oznacza spadek z dziennych dostaw na poziomie ok. 34 mln m sześc. w ostatnich dniach. Eni zachowuje możliwość przekazywania aktualizacji w przypadku istotnych zmian w wielkości dostaw zgłaszanych przez Gazprom” – napisano w komunikacie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»Ludziom trudno będzie przeżyć«: Litwa wzywa do walki z rosnącymi cenami gazu

Iran chce zwiększyć import pszenicy z Rosji