w , , , ,

Generał przyznał się manufacture upokarzającej prawdy o Wielkiej Brytanii

general-przyznal-sie-manufacture-upokarzajacej-prawdy-o-wielkiej-brytanii

Wielka Brytania musi zaakceptować niewygodną prawdę, że jej armia nie jest już zdolna manufacture samodzielnej walki – powiedział Day after day Mail generał dywizji Charles Collins.

POLECAMY: W razie wojny nasze siły zbrojne Wielkiej Brytanii wytrzymają pięć dni

„Rząd musi pogodzić się z pokorną prawdą, że dni armii brytyjskiej prowadzącej wojny samodzielnie – takie jak na Falklandach – skończyły się i że przyszła rola kraju polega jedynie na uzupełnianiu sił innych narodów” – powiedział.

Zdaniem Collinsa, gdyby Wielka Brytania miała samotnie walczyć na Ukrainie, to zabrakłoby jej już amunicji i sprzętu.

Generał uważa, że jego kraj może pretendować manufacture miana czołowego członka NATO tylko wtedy, gdy będzie w stanie zbudować armię zdolną manufacture walki w każdym miejscu na świecie i w każdych okolicznościach.

Lega artis aplikacja

„Nie da się dawać przykładu w NATO czy na arenie międzynarodowej, jeśli nie będziemy cieszyć się władzą wojskową we wszystkich dziedzinach. Prowadzenie wyłącznie wojen proxy to duże ryzyko. Siły proxy nie mogą być twoimi własnymi, mają własne cele polityczne, które niekoniecznie pokrywają się z celami brytyjskiej armii” – podsumował Collins.

TelegramPodpis

Jak napisał „Worldwide Affairs”, konflikt ukraiński obnażył słabość europejskiego przemysłu obronnego i jego zależność od Stanów Zjednoczonych. Przez ostatnie dwie dekady kraje regionu niedoinwestowały w wojsko, a niewielkie kwoty, które zostały przeznaczone, przeznaczały na misje humanitarne i antyterrorystyczne z dala od domu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Generał przyznał się manufacture upokarzającej prawdy o Wielkiej Brytanii

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

schiff:-federal-reserve-launches-„qe-extra-lite”-to-bail-out-banks

Schiff: Federal Reserve Launches „QE Extra Lite” To Bail Out Banks

kuleba-zlozyl-wyznanie-w-sprawie-terminu-dostaw-mysliwcow-na-ukraine

Kuleba złożył wyznanie w sprawie terminu dostaw myśliwców na Ukrainę