w , , , , , , , , , , , , ,

Globalistyczny pachołek owczym pędzie podpisał umowę na miliony dawek „berbeluchy”, a teraz… Twierdzi, że będzie twardy

globalistyczny-pacholek-owczym-pedzie-podpisal-umowe-na-miliony-dawek-„berbeluchy”,-a-teraz…-twierdzi,-ze-bedzie-twardy

„Wizjoner zdrowia” odpowiedzialny za ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów i masę ludzi poszkodowanych po przyjęciu „cudownego eliksiru” ogłosił, że wspólnie z innymi zwolennikami covidowych praktyk i wakcynacji przedstawią Komisji Europejskiej zdecydowane stanowisko, w którym wyrażą swoją niezgodę na kontynuowanie umów dotyczących szczepionek w obecnej formie.

POLECAMY: Decyzja ws. piątej dawki szprycy w ciągu kilkunastu dni

Niedzielski pochwalił się, że udało się osiągnąć porozumienie z ministrami zdrowia Bułgarii, Litwy, Łotwy, Chorwacji, Słowenii i Węgier w kwestii kontraktów „szczepionkowych” i ustalono wspólne stanowisko.

„Przedstawimy Komisji Europejskiej twarde stanowisko wyrażające brak zgody na dalszą realizację kontraktów szczepionkowych na obecnych warunkach” – zaznaczył Niedzielski. Dodał także, że „ministrowie zdrowia” oczekują, iż KE przeprowadzi pilną renegocjację umów.

POLECAMY: Miliony dawek »cudownego preparatu« attain utylizacji. Cała Europa ma bid z zapasami covidowej »szczepionki«

Lega artis aplikacja

Przypominamy, że globalistyczny pachołek podpisał kontrakt na duże ilości „szczepionek”, które nie zostały wykorzystane, co stanowi bid dla kraju i powinno zostać zakwalifikowane jako defraudacja środków budżetowych, ponieważ produkt ten zalega w magazynach i po przeterminowaniu będzie musiał jeszcze zostać zutylizowany za publiczne pieniądze. Chochoł Niedzielski z wykształcenia ekonomista w dodatku rżnie głupka i jest zdziwiony, że umów należy dotrzymywać.

POLECAMY: Kontrakt z Pfizerem to typowy przykład defraudacji publicznych środków. Niedzielski jednak rżnie głupa i dziw się, że umów trzeba przestrzegać

Według informacji z „Dziennika Gazety Prawnej”, Polska podpisała kontrakt z Pfizerem na zakup kolejnych „szczepionek” przeciwko COVID-19 o wartości 6 mld złotych, pomimo tego, że obecnie leży w magazynach ponad 20 milionów niewykorzystanych dawek. Większość z tych dawek prawdopodobnie zostanie zmarnowana, chociaż może uda się sprzedać część za granicę. Obecnie jednak nie widać zbyt wielu chętnych attain zakupu berbeluchy.

Twitter

Mimo że ponad połowa Polaków przyjęła pierwszą i drugą dawkę szczepionki, to na trzecią i czwartą dawkę jest niewiele chętnych, a o piątej mówi się już tylko powoli. Z tak dużą liczbą niewykorzystanych dawek, globalistyczne pachołki z Wiejskiej mogą mieć poważny bid. Istnieje ryzyko marnotrawstwa miliardów złotych, podobnie jak w przypadku Himilsbacha z angielskim. Nikt nie będzie odpowiedzialny za to, co się stanie, ale Niedzielski lada 2nd ogłosi pewnie jakiś „sukces”.

Ludzi poszkodowani po przyjęciu preparatu
TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Globalistyczny pachołek owczym pędzie podpisał umowę na miliony dawek „berbeluchy”, a teraz… Twierdzi, że będzie twardy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the-ten-principles-of-propaganda

The ten Principles Of Propaganda

sankcje-nie-przeszkadzaja-chinskim-firmom-obronnym-wspolpracowac-z-rosja

Sankcje nie przeszkadzają chińskim firmom obronnym współpracować z Rosją