w , , , , , , , , , , , , , ,

Głosili apokaliptyczne wizje masowego chorowania i umierania na C-19. Andrusiewicz: COVID-19 nie stanowi w tej chwili większego zagrożenia

glosili-apokaliptyczne-wizje-masowego-chorowania-i-umierania-na-c-19.-andrusiewicz:-covid-19-nie-stanowi-w-tej-chwili-wiekszego-zagrozenia

Na chwilę obecną w Polsce nie ma nowego wariantu koronawirusa Omikron. Oczywiście jest on bardziej zakaźny, ale mniej obciąża nasz organizm, więc COVID-19 nie stanowi w tej chwili większego zagrożenia – powiedział w piątek rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Przypominamy, że przed eskalacją konfliktu na „Ukrainie” pandemiczni „eksperci” za pośrednictwem mediów głównego nurtu głosili apokaliptyczne wizje masowego chorowania i umierania na COVID-19. Horban mówił, że stadiony będą pełne chorych, a dr Grzesiowski podszywający się pod immunologa wieszczył, że COVID-19 zdziesiątkuje zarażonych. Z czasem okazała się, że głoszona teorie przez „ekspertów” stanowiły ingredient dezinformacji. Ale różni poważni ludzie zarobili poważne pieniądze, a dzięki bezmyślnym działaniom rządu, jak np. zamykanie szpitali i lockdowny, Polska miała jeden z najwyższych w Europie wskaźników tzw. zgonów nadmiarowych. Narracja o wielkim niebezpieczeństwie ze strony wirusa celebryty uległa zmianie, gdy pojawił się temat rzekomej wojny na „Ukrainie” która create chwili obecnej nie została wypowiedziana.

Poniższy wykres przedstawia katastrofalny wynik Polski w zakresie ilości zgonów, na który złożyły się skandaliczne zachowania lekarzy i idiotyczne działania polityków (PiS, PO, SDL, PSL, Polska 2050), a także sprzeczne z prawem decyzje Szumowskiego i Niedzielskiego.

I downloaded the OECD’s extra deaths by week knowledge for 2020-2022 in Excel format. I added the surplus deaths over the three years in every and every nation, then divided by nation inhabitants in 2021, additionally present from OECD.

Sweden is prime of these 31 international locations.https://t.co/kpQJJwSl06 pic.twitter.com/OZz2GbR7bw

— WhatsInWuchang (@InWuchang) December 29, 2022

„Attain 13-14 stycznia notowaliśmy w Polsce spadki zakażeń covidowych. W tej chwili jesteśmy mniej więcej na poziomie średnio 300 zakażeń dziennie. Oczywiście mówimy o zakażeniach odnotowywanych w systemie, bo podobnie, jak w przypadku grypy, część osób przechorowuje COVID-19 w domu, a u części lekarz POZ nie przeprowadza testu” – powiedział w piątek w radiu Plus rzecznik resortu zdrowia.

Lega artis aplikacja

„Zaręczam, że COVID-19 nie będzie już stanowił dla nas problemu” – oświadczył.

„Wbrew wszelkim modelom, z którymi stykamy się od początku walki z pandemią, nie spodziewamy się drastycznych wzrostów” – zaznaczył Andrusiewicz. Ocenił, że „w tej chwili uciążliwość COVID-19 jest dużo, dużo mniejsza niż uciążliwość przeciętnej grypy„.

Zwrócił uwagę, że „w szpitalach jest obecnie 800 dzieci z powodu grypy, natomiast z COVID-19 jest 70 małych pacjentów”. Dodał, że zgony odnotowywane są także z powodu grypy i RSV.

Powiedział, że „na chwilę obecną w Polsce nie ma nowego Omikrona”. „Oczywiście jest bardziej zakaźny, ale mniej obciąża nasz organizm, więc COVID-19 nie stanowi w tej chwili większego zagrożenia ani nie budzi obaw dla systemu zdrowia” – zastrzegł rzecznik MZ.

Lega artis aplikacja

Pytany, czy zostanie zniesiony stan zagrożenia epidemicznego, Andrusiewicz powiedział, że „przynajmniej create końca sezonu infekcyjnego nie zostanie zniesiony”.

Zazwyczaj sezon infekcyjny kończy się z końcem marca. „Sytuacja w przypadku wirusa zawsze może się diametralnie zmienić, ale na dzień dzisiejszy planujemy, że z końcem sezonu powinien skończyć się stan zagrożenia epidemicznego w kraju” – powiedział rzecznik MZ.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Głosili apokaliptyczne wizje masowego chorowania i umierania na C-19. Andrusiewicz: COVID-19 nie stanowi w tej chwili większego zagrożenia

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jechal-z-wlaczonym-gps-policja-wypisala-mandat-3-tysiace.-pierwszy-kierowca-juz-zlapany

Jechał z włączonym GPS. Policja wypisała mandat 3 tysiące. Pierwszy kierowca już złapany

nowy-podatek-od-nieruchomosci-2023.-zaplacisz-nawet-kilkadziesiat-tysiecy-zlotych-wiecej

Nowy podatek od nieruchomości 2023. Zapłacisz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej