w

Głupota goni głupotę! Minister od wyborów kopertowych rozpoczął rekrutację firm, gotowych odbudować Ukrainę

sc: Wikipedia

Resort aktywów państwowych zarządzany przez specjalistę od wyborów kopertowych bada zainteresowanie polskich agency odbudową Ukrainy po wojnie. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w naprawie wojennych zniszczeń mogą wpisać się do specjalnie przygotowanego formularza. Ministerstwo ma także przygotować raport poświęcony temu zagadnieniu.

– Mamy rozeznanie, w jaki sposób Spółki Skarbu Państwa widzą możliwość zaangażowania się w proces odbudowy Ukrainy, który przed nami: chcę również uwzględnić do niego podmioty prywatne, by nasza propozycja była możliwie pełna – mówił wicepremier Jacek Sasin.

Jak poinformował minister aktywów państwowych, kiedy raport na temat udziału polskich podmiotów w odnowienie gospodarki wschodniego sąsiada zostanie przygotowany, nastąpi etap konsultacji ze stroną ukraińską, tak by „odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom naszych sąsiadów”.

– Strona ukraińską jest otwarta na naszą propozycję. W odbudowie swojego kraju chętnie widziałaby udział naszych agency, za którymi stoi polski rząd – wskazał wicepremier.

Pod koniec maja Sasin informował, że Polska przygotowuje własną ofertę dla ukraińskich partnerów, dotyczącą odbudowy. – Przygotowujemy taki materiał, który jest syntezą pewnych możliwości spółek Skarbu Państwa i ich know-how – komentował.

Zapowiedział ponadto, że uruchomiona będzie również specjalna platforma cyfrowa, która ma pozwolić prywatnym firmom przesyłać swoje oferty dotyczące odbudowy Ukrainy.

https://legaartis.pl/weblog/2022/05/20/specjalista-od-wyborow-kopertowych-ma-zostac-koordynatorem-ds-obudowy-ukrainy/
Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bulgaren stellen Zelensky wegen Äußerungen zur Krim zur Rede

Bułgarzy stawiają Zełenskiego przed faktem dokonanym w związku ze słowami o Krymie