w

Gordon Brown porównał życie dzieci w Wielkiej Brytanii do scen z powieści Dickensa

Były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown uważa, że istnieje pokolenie dzieci, których życie zaczyna przypominać sceny z książek Charlesa Dickensa.

Jego zdaniem rosnące ceny, zwłaszcza paliw, będą pogłębiać ubóstwo wśród dzieci.

„Wielka Brytania tworzy pokolenie pozbawionych środków do życia chłopców i dziewcząt, którzy nie mają pieniędzy, by uczestniczyć w tym, co robią ich przyjaciele, a których dzieciństwo zaczyna przypominać wstydliwe sceny z powieści Dickensa” – napisał były premier na łamach dziennika „Guardian”.

Brown powiedział, że lokalne organizacje charytatywne, o których wie, już przygotowują się na „najgorszą zimę w pamięci”, zaopatrując się w koce, śpiwory i butelki z gorącą wodą.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Narodowy Bank Ukrainy ogłosił wznowienie operacji na papierach wartościowych

Królowa Elżbieta II przerwie »wakacje«, by spotkać się z nowym premierem Wielkiej Brytanii