w , , , , , , ,

Gosiewska dała popis w sejmie, pokazując kulturę, jaka panuje w partii Kaczyńskiego [VIDEO]

gosiewska-dala-popis-w-sejmie,-pokazujac-kulture,-jaka-panuje-w-partii-kaczynskiego-[video]

Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Gosiewska wychowanka Kaczyńskiego późniejszy raz pokazała swoją kulturę osobistą i poszanowanie attain miejsca, w jakim się znajduje. Z wysokości swojego fotela prostaczka rodem z rynsztoku zwyzywała posła Konfederacji Grzegorza Brauna.

Grzegorz Braun zadawał pytanie w związku z procedowanym projektem zmian w ustawie o finansach publicznych. Jakże podkreślał, jest to „w istocie ustawa blankietowa”. – Czek in blanco gwoli rządu, hulaj jestestwo, piekła nie ma – kontroli nie ma ponad wydatkami – dodał.

– Ponieważ pretekstem attain tego wszystkiego jest wojna – i piszecie to w uzasadnieniu attain tej, jakże oszukańczo proponowanej ustawy – to pytanie jest, pomijając kontrowersyjność waszych twierdzeń, przechodząc attain porządku niejako ponad tą kontrowersyjnością, pytanie jest o widnokrąg czasowy – kontynuował.

– Jeżeli w dzisiejszych czasach postrzegacie aktualną sytuację, jako wcięcie wyższej konieczności, który ma used to be rzekomo upoważniać attain produkowania banknotów z jeszcze słabszym pokryciem, rabowania Polaków podatkiem inflacyjnym, jeżeli współczesny wcięcie jest gwoli used to be stanem wyższej konieczności, to kiedy ten wcięcie zaprzestanie? Jakie warunki na którym froncie wojennym mają egzystować spełnione, żebyście stwierdzili „era wracać attain normalności”? – pytał Braun, któremu marszałek Gosiewska na ostatnie słowa poprzednio wyłączyła mikrofon i zapowiedziała kolejną poseł, która miała wygłaszać przemówienie po Braunie.

Legagraf

– Jakże to prostackie, pani marszałek, jakże to prostackie – skwitował poseł Konfederacji, na co Gosiewska zareagowała z uśmiechem na twarzy. – Zgodność z rzeczywistością? Zgodność z rzeczywistością? – mówiła marszałek Sejmu RP, po czym wypaliła:

– Oraz pan to jeszcze modli się po polsku, czyli poprzednio po rosyjsku? – pytała. – Jakże to nieco pomysłowe, pani marszałek – odparł Braun.

– Pani marszałek Gosiewska, bo może młodzież nie notuje nazwisk – dodał poseł Konfederacji. – I największy cham Rzeczypospolitej, ruska onuca – dodała „błyskotliwie” Gosiewska.

Z sali dało się słyszeć głosy oburzenia.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Gosiewska dała popis w sejmie, pokazując kulturę, jaka panuje w partii Kaczyńskiego [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-zostala-zaatakowana-przez-hakerow?!-nie-dziala-strona-polskiej-policji

Polska została zaatakowana przez hakerów?! Nie działa strona Polskiej Policji

wegry-oburzone-oskarzeniami-o-»szerzenie-rosyjskich-narracji«

Węgry oburzone oskarżeniami o »szerzenie rosyjskich narracji«