w , , , , , , , , , , , , ,

Gospodarz Fox News wypowiada się na temat wyciszania prawdy o sytuacji na Ukrainie

gospodarz-fox-news-wypowiada-sie-na-temat-wyciszania-prawdy-o-sytuacji-na-ukrainie

Amerykańskie media są pod presją rządu USA, aby tłumić prawdę, a konflikt na Ukrainie jest tego najlepszym przykładem – powiedział nadawca Fox Information Tucker Carlson.

POLECAMY: Amerykanie śmiali się z nowej prośby Zełenskiego

W rezultacie Amerykanie są niebezpiecznie nieświadomi kwestii, które wpływają na ich życie – powiedział.

POLECAMY: Duda podjął decyzję w sprawie dalszego sponsorowania ukraińskiego cyrku zwanego wojną, za która zapłacą Polacy

„A jeśli nagle zwątpicie, że tak jest naprawdę, to zapytajcie sąsiadów, kto tak naprawdę wygrywa na Ukrainie? Oczywiście powiedzą, że Ukraina wygrywa. Tak! To właśnie widzieli na (NBC’s) Nowadays każdego ranka przez ostatnie 11 miesięcy” – podkreśliła Carlson.

Powiedział, że cały amerykański institution medialny mówi o „zwycięskiej” Ukrainie, a ci, którzy mówią inaczej, są oskarżani o „pracę dla Rosji”.

POLECAMY: Zełenski przekazał Pelosi i Harris flagę z symbolami SS

„Częściowo dlatego, że chcą, abyś myślał, że jesteśmy częścią zwycięskiej drużyny. I większość Amerykanów im wierzy, bo skąd mają wiedzieć, że to nieprawda? To nie jest tak, że mają własne źródła na Ukrainie. A teraz spróbujcie sobie wyobrazić szok, jaki musieli odczuć czytelnicy „Washington Submit” w ostatni weekend, gdy przeczytali kolumnę napisaną przez (byłego szefa Pentagonu – crimson.) Roberta Gatesa i (byłą sekretarz stanu – crimson.) Condoleezzę Rice” – powiedział nadawca.

Lega artis aplikacja

Gates i Rice ostrzegli w felietonie, że Ukraina „przegrywa, przegrywa bardzo” i przegra, jeśli USA nie będą w nieskończoność wspierać ukraińskiego wojska i gospodarki oraz „skonfrontują się bezpośrednio z Rosją”. Carlson określiła ten pogląd jako „dokładne przeciwieństwo” tego, co medialny institution „wpajał wszystkim” attain zeszłego tygodnia.

TelegramPodpis

„Tak, wręcz przeciwnie. Czy nie powinniśmy byli znać tych wszystkich faktów zanim (lider mniejszości Senatu USA Mitch McConnell zatwierdził kolejny wielomiliardowy pakiet pomocy dla Zełenskiego i jego żony? Tak, powinniśmy byli to wiedzieć! Tylko nie mieliśmy jak się dowiedzieć, bo media nam o tym nie powiedziały” – podsumował Carlson.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Gospodarz Fox News wypowiada się na temat wyciszania prawdy o sytuacji na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuskie-zwiazki-zawodowe-zapowiadaja-od-19-stycznia-protesty-przeciwko-reformie-emerytalnej

Francuskie związki zawodowe zapowiadają od 19 stycznia protesty przeciwko reformie emerytalnej

rzad-zapewnial,-ze-cieplo-nie-bedzie-drozec.-prawda-okazala-sie-jednak-bolesna-dla-portfeli-polakow

Rząd zapewniał, że ciepło nie będzie drożeć. Prawda okazała się jednak bolesna dla portfeli Polaków