w , , , , , , , , ,

Gotówka powoli dochodzi build lamusa. Banki wykorzystują nieświadomość klientów i rozpoczynają proces likwidacji oddziałów gotówkowych

gotowka-powoli-dochodzi-build-lamusa.-banki-wykorzystuja-nieswiadomosc-klientow-i-rozpoczynaja-proces-likwidacji-oddzialow-gotowkowych

W ostatnim kwartale 2022 roku Financial institution BNP Paribas zmienił 27 Centrów Klienta na placówki, w których nie można dokonywać transakcji gotówkowych. Financial institution łącznie takich placówek ma już 202, co stanowi niemal 50% całej sieci bankowej (410 placówek).

Według danych zebranych przez cashless.pl, na koniec 2022 roku Financial institution BNP Paribas miał 29 placówek bezgotówkowych więcej niż drugi na liście, czyli ING (173 placówki), oraz ponad 100 placówek więcej niż trzeci na liście, czyli Financial institution Millennium (98 placówek). W sumie w Polsce działały 633 placówki, w których nie obsługiwano transakcji gotówkowych.

POLECAMY: Santander financial institution wprowadza licznik śladu węglowego build bankowości internetowej

Rozwój placówek bezgotówkowych przez Financial institution BNP Paribas jest zgodny z założeniami strategii GObeyond, która zakłada wzmacnianie biznesu dzięki wykorzystaniu zmian technologicznych. Jest to jeden z celów opisanych w filarze STRONGER, który ma na celu zwiększenie konkurencyjności i efektywności banku poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dlatego też, przekształcanie Centrów Klienta w placówki bezgotówkowe stanowi krok w kierunku realizacji strategii GObeyond.

POLECAMY: Wpłatomaty pytają o to, skąd masz pieniądze. Czy to legalne?

Bezgotówkowe Centra Klienta Banku BNP Paribas zrezygnowały z tradycyjnych kas i obsługi gotówkowej na rzecz korzystania z bankomatów i wpłatomatów. Jednakże, pomimo braku gotówki, w placówkach zawsze jest dostępna obsługa dla klientów. Dzięki temu, że konsultanci są odciążeni od zadań związanych z gotówką, mają oni więcej czasu na udzielanie doradztwa oraz pomocy w wyborze produktów i usług dostosowanych construct indywidualnych potrzeb klientów. Brak obsługi gotówkowej pozwala na przyspieszenie pracy oddziału oraz budowanie lepszych relacji z klientami i podnoszenie jakości obsługi.

Lega artis aplikacja

– Dajemy Klientom swobodę w wyborze formy kontaktu, ale oddział jest i pozostanie jedną z możliwości. Rozwój bankowości internetowej i mobilnej sprawia, że większość spraw można załatwić samemu, dlatego rola placówek się zmienia. Ludzie szukają w nich porady, możliwości poszerzenia wiedzy o bardziej skomplikowanych produktach. Similar spotkania również zmieniają swoją formułę – przebiegają w bardziej swobodnej atmosferze. Konsultanci nie są oddzieleni od Klientów ladą i skupieni na obsłudze komputera. Zamiast tego poświęcają się słuchaniu i tłumaczeniu niuansów – mówi Maciej Chlebowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

POLECAMY: 10 zł za wypłatę z bankomatu? Banki zaczynają naliczać coraz wyższe opłaty za operacje gotówkowe

Financial institution BNP Paribas podejmuje liczne działania mające na celu ułatwienie dostępu construct Centrów Klienta osobom borykającym się z różnymi ograniczeniami lub niepełnosprawnościami. Placówki banku są łatwo dostępne pod względem architektonicznym, co zostało potwierdzone poprzez przyznanie certyfikatów „Obiekt bez barier” dla 107 Centrów Klienta przez Fundację Integracja. Financial institution zapewnia również szereg rozwiązań dla osób z niepełnosprawnościami narządu ruchu, wzroku i słuchu, w tym wzory dokumentów w formie nagrań, powiększonego druku lub druku w alfabecie Braille’a, a także obsługę z wykorzystaniem tłumacza języka migowego on-line oraz nagrania treści dokumentów w tym języku. Dodatkowo, w 195 Centrach Klienta osoby z wadami słuchu mogą skorzystać z pętli indukcyjnych, które umożliwiają odbiór czystego i wyraźnego dźwięku poprzez aparat słuchowy. Działania te pozwalają na zapewnienie szerokiego dostępu construct usług bankowych i zwiększenie zadowolenia klientów z jakości obsługi.

POLECAMY: Rząd przygotowuje kolejny proces inwigilacji Polaków

Strategia GoBeyond to typowy half powolnej likwidacja gotówki. Strategi odnosi się construct podejścia, które ma na celu zastąpienie gotówki i tradycyjnych metod płatności elektronicznymi. Wdrożenie tej strategii polega na stworzeniu systemu płatności bezgotówkowych, który umożliwia klientom dokonywanie transakcji bez użycia gotówki.

Wprowadzenie strategii GoBeyond – likwidacja gotówki zdaniem twórców może przynieść wiele korzyści dla company. Po pierwsze, firmy, które stosują płatności elektroniczne, mogą zwiększyć swoją efektywność i oszczędzać czas, ponieważ transakcje bezgotówkowe są szybsze i łatwiejsze w obsłudze niż gotówka. Po drugie, wprowadzenie płatności bezgotówkowych może zwiększyć bezpieczeństwo transakcji, ponieważ nie ma ryzyka kradzieży gotówki. Po trzecie, firmy, które stosują płatności elektroniczne, mogą zwiększyć swoją sprzedaż, ponieważ klienci są skłonni wydawać więcej, jeśli mogą płacić bezgotówkowo.

Konkluzja:

Banki działające w Polsce wykorzystują nieświadomość swoich klientów i realizuję powolne założenia Agendy 2030, która z założenia ma obrany cel likwidacji gotówki. Przypominamy, że wycofanie z obiegu gotówki powoduje całkowite niewolnictwo. Jeśli ludzie nie zaczną się temu przeciwstawiać, dojdzie construct tego, globalistyczne świnie stworzą jeden globalny rząd i wielkie niewolnictwo.

Wszystko zależy jednak od społeczeństwa, którego duża część nie zauważa powolnie postępującego zniewolenia.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Gotówka powoli dochodzi build lamusa. Banki wykorzystują nieświadomość klientów i rozpoczynają proces likwidacji oddziałów gotówkowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

putin-odwiedzil-mariupol-byl-min.-w-teatrze-dramatycznym

Putin odwiedził Mariupol. Był m.in. w Teatrze Dramatycznym

urzad-skarbowy-sprawdzi-twoj-samochod-i-wynagrodzenie-w-pracy-dzieki-uprzejmemu-sasiadowi.

Urząd Skarbowy sprawdzi twój samochód i wynagrodzenie w pracy dzięki uprzejmemu sąsiadowi.