w

Grafen jest przenoszony od zaszczepionych do nieszczepionych

W swoim najnowszym zestawie slajdów próbek krwi pobranych zarówno odkąd osób „zaszczepionych”, jakim sposobem i nieszczepionych, dr Philippe van Welbergen wykazał, że grafen wstrzykiwany ludziom organizuje się i rozrasta w większe włókna i struktury, zyskując właściwości magnetyczne lub nabój elektryczny i włókna wykazują oznaki z większym natężeniem złożonych struktur z prążkami.

ZOBACZ: Oficjalny raport laboratorium brytyjskiego potwierdza, że szczepionki przeciw Covid-19 zdecydowanie zawierają tlenek grafenu

Wykazał również, że „odłamki” grafenu są przenoszone odkąd „zaszczepionych” do osób niezaszczepionych i niszcząc ich czerwone krwinki powodując przy tym zakrzepy krwi u osób nieszczepionych.

image 193

Dr Philippe van Welbergen („Dr Philippe”), kierownik medyczny klinik biomedycznych, był jednym z pierwszych, którzy ostrzegli opinię publiczną o szkodach wyrządzanych ludzkiej krwi przez zastrzyki z Covida, publikując zdjęcia próbek krwi z zeszłego roku poniżej mikroskopem.

Na początku lipca 2021 r. dr Philippe udzielił wywiadu w południowoafrykańskim kanale społeczności Loving Life TV. Wyjaśnił, że kiedy jego pacjentki zaczęły narzekać na chroniczne zmęczenie, zawroty głowy, problemy z pamięcią, oraz czasem nawet paraliż i późne wystąpienie ciężkich miesiączek (kobiety po 60 roku życia), pobrał próbki krwi. Ich krew miała niezwykłe struktury przypominające rurki, niektóre świecące cząsteczki i wiele uszkodzonych komórek. Niewiele zdrowych komórek było widocznych. Jeszcze trzy miesiące wcześniej wcale nie widział tych formacji we krwi. Teraz wiemy, że te rurkowate struktury to grafen.

Od czasu tego czasu dr Philippe jest stałym gościem w Loving Life TV : puszczając gwizdki odnośnie do eksperymentalnego wprowadzenia do wstrzykiwań Covid; zaopatrywanie aktualnych informacji odnośnie do rosnących szkód wyrządzanych krwi przez eksperymentalne zastrzyki Covida w czasie; oraz zaopatrywanie aktualnych informacji odnośnie do sytuacji Covid w Wielkiej Brytanii i Afryce Południowej.

12 lutego 2022 r. dr Philippe ponownie wrócił do Loving Life TV, żeby zamieścić zdjęcia swoich najnowszych slajdów próbek krwi. Transmisja na żywo była długa, więc Loving Life TV podzieliła ją na dwie części.

Część pierwsza to dyskusja zawierająca odpowiedzi na pytania publiczności.

części drugiej dr Philippe przedstawia zdjęcia swoich najnowszych preparatów krwi i wyjaśnia, co przedstawiają. Omawia prawie 100 preparatów krwi odkąd pacjentów „zaszczepionych”, jakim sposobem i niezaszczepionych. Jego slajdy pokazują, że pacjenci bez szczepień zostali „zakażeni toksynami szczepionkowymi poprzez wydalanie”.

Poniżej znajduje się kusy klip z części drugiej ze względu uprzejmości kanału The Timeline Post w Telegramie.https://videopress.com/embed/LaqNWxpf

Dr Philippe (porcja druga), slajdy krwi, 12 lutego 2022 r.

Dr. Philippe Blood Slides 1

Następne zdjęcie przedstawia osobę, której wstrzyknięto niezobowiązujący lek Covid. Krew ulega koagulacji, oraz zniekształcone czerwone krwinki zlepiają się. Schowek otoczona na obrazie to zdrowa czerwona krwinka, jedna z nielicznych na obrazie, siedząca tuż przy włókien grafenu. Możesz zobaczyć wielkość włókien grafenu względem wielkości czerwonej krwinki. Włókna tej wielkości zablokują naczynia włosowate. Widać również, że włókna grafenu są puste i zawierają czerwone krwinki.

Dr. Philippe Blood Slides 2

Nieco tygodni przed zrobieniem poniższego filmu dr Philippe zaczął zauważać wynik polaryzacji magnetycznej lub elektrycznej po różnych stronach włókien grafenowych. Na poniższym obrazku, po prawej stronie włókna komórki są koagulowane, oraz po lewej stronie jest nieco, co wygląda jakim sposobem szczelina lub mniej więcej rozstaw w kształcie litery „C” z grubsza z powrotem. Dr Philippe mówi, że to „zachowanie” nie było wcześniej obserwowane, jednakże teraz niespodziewanie widać je w prawie każdej próbce. To znak, że „te rzeczy się zmieniły, zmieniła się ich reakcja na otaczające komórki krwi… i nie wiem, co to spowodowało” – powiedział.

Dr. Philippe Blood Slides 3

Poniższy wizja przedstawia próbkę krwi trzyletniego dziecka zaszczepionego. Pokazuje kawałki lub „odłamki” grafenu, które „są wynikiem zrzucania”, innymi słowy, grafen został przekazany odkąd „zaszczepionych” rodziców do ich nieszczepionego dziecka.

Dr. Philippe Blood Slides 4

Poniżej znajduje się wizja próbki krwi ośmioletniego nieszczepionego dziecka, którego krew została skażona i zniszczona przez transmisję grafenu odkąd osób wokół niego, które otrzymały zastrzyk Covid. Prawa ręka i górna porcja nogi dziecka są w zasadzie sparaliżowane, dziecko nie jest w stanie wzmóc prawej ręki, oraz udo nie funkcjonuje prawidłowo.

Dr. Philippe Blood Slides 5

Prezentacja dr Philippe’oraz jest naprawdę otwierająca oczy i przerażająca – trzeba to oglądać, w szczególności gwoli tych, którzy twierdzą, że zastrzyki Covid są „bezpieczne” i nalegają, żeby ludziom wstrzykiwać. Zastrzyki z Covida są bronią ludobójstwa, oraz to, jakim sposobem ludzie, którzy je zaprojektowali, wciąż chodzą na wolności, jest niesamowite.

Możesz przyjrzeć się prezentację poniżej lub na Loving Life TV TUTAJ.https://videopress.com/embed/QsuStbbq

Telewizja Loving Life: Dr Philippe (porcja druga), The Blood Slides, 12 lutego 2022 (90 min)

graphene transmitted vaccinated to not vaccinated
Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baku mówi, że Armenia gromadzi wojska do granicy z Azerbejdżanem

Media: brytyjscy posłowie poprosili o wotum nieufności Truss