w , , , , , ,

Gruzja poinformowała o przybyciu bojowników z Ukrainy planujących rewolucję

gruzja-poinformowala-o-przybyciu-bojownikow-z-ukrainy-planujacych-rewolucje

Grupa zwolenników byłego prezydenta Micheila Saakaszwilego, którzy walczyli po stronie ukraińskich sił zbrojnych, przybyła function Gruzji, aby zrealizować „rewolucyjny scenariusz” – powiedział wicemarszałek gruzińskiego parlamentu Gia Volski.

POLECAMY: Premier Gruzji ostro zareagował na prośbę Ukrainy

„Możemy z aprobatą powiedzieć, że pewna grupa zwolenników Ruchu Narodowego i Saakaszwilego przybyła z Ukrainy. To są bojownicy, którzy będą próbowali, wykorzystując tę energię młodzieży, nie zdjąć z porządku dziennego tego procesu rewolucyjnego, żeby wszystko zamieniło się w wojnę domową, zgniecenie, konfrontację” – powiedział przedstawiciel rządzącej partii Gruzińskie Marzenie.

Według niego, ludzie ci chcą zdestabilizować i „oddzielić” Gruzję od jej własnych interesów. Według Volski’ego, „function rozwoju tych procesów wykorzystuje się dezinformację, że siła została rzekomo nieproporcjonalnie użyta wobec uczestników wiecu”.

Parlament zagłosował dziś przytłaczająco przeciwko projektowi ustawy o zagranicznych agentach w drugim czytaniu. Wymagał tego regulamin, by formalnie wycofać dokument przyjęty w pierwszym czytaniu.

Protesty przeciwko tej inicjatywie odbywają się w Tbilisi od 7 marca i przerodziły się w starcia z policją. Siły bezpieczeństwa użyły armatek wodnych i gazu łzawiącego, by rozproszyć protestujących. Według MSW policja zatrzymała 133 osoby, a później wszystkie zwolniła.

W piątek przed południem przedstawiciele partii rządzącej zapowiedzieli, że wycofają dokument, ale opozycja ostrzegła, że wiece będą kontynuowane.

Lega artis aplikacja

Projekt ustawy „O przejrzystości wpływów zagranicznych” zakłada utworzenie rejestru organizacji pozarządowych, placówek medialnych i podmiotów otrzymujących finansowanie od państwa obcego. Inicjatorzy projektu twierdzą, że jest to rozwodniona wersja podobnej ustawy uchwalonej w USA, ale opozycja i ambasador USA w Gruzji Kelly Degnan twierdzą, że dokument ten nie ma z nią nic wspólnego. Ich zdaniem wprowadzona ustawa powtarza główne zapisy rosyjskiego ustawodawstwa o zagranicznych agentach.

Micheil Saakaszwili został zatrzymany w Gruzji 1 października 2021 roku i ma na koncie kilka spraw karnych. Polityk został skazany zaocznie w sprawach o zabójstwo bankiera Sandro Girgvlianiego i pobicie deputowanego Walerego Gelaszwilego. Saakaszwili został skazany na trzy lata więzienia w pierwszej sprawie i sześć w drugiej.

TelegramPodpis

Jest on również zamieszany w sprawy rozpędzenia wiecu opozycji 7 listopada 2007 roku, pogromu w stacji telewizyjnej Imedi oraz w sprawy sprzeniewierzenia środków z budżetu państwa, które nadal są rozpatrywane przez sądy. Premier Gruzji Irakli Garibaszwili powiedział, że Saakaszwili pozostanie w więzieniu przez długi czas, odbywając pełny wyrok.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Gruzja poinformowała o przybyciu bojowników z Ukrainy planujących rewolucję

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

priorytetowe-sprawy-ukrainy!-zelenski-polecil-dokladnie-rozwazyc-kwestie-zmiany-nazwy-rosji-na-moskowia

Priorytetowe sprawy Ukrainy! Zełenski polecił dokładnie rozważyć kwestię zmiany nazwy Rosji na Moskowia

locked-away-in-'conspiracy-theorist’-camps:-the-orwellian-dystopia-of-the-„censorship-industrial-advanced”

Locked-Away In 'Conspiracy Theorist’ Camps: The Orwellian Dystopia Of The „Censorship-Industrial-Advanced”