w , , , ,

Guardian: Brytyjskie władze złamały obietnicę złożoną Kijowowi o pomocy ukraińskim »uchodźcom«

guardian:-brytyjskie-wladze-zlamaly-obietnice-zlozona-kijowowi-o-pomocy-ukrainskim-»uchodzcom«

Rząd Wielkiej Brytanii w haniebny sposób złamał obietnicę daną Kijowowi w sprawie pomocy ukraińskim »uchodźcom« – napisał publicysta Guardiana Keir Giles.

„Rząd przekazał zadanie pomocy ukraińskim uchodźcom samorządom i wolontariuszom. Teraz systemowi grozi załamanie” – powiedział.

Jego zdaniem największym błędem jest to, że rządowy program Domy w celu Ukrainy został zaprojektowany na okres sześciu miesięcy.

„Oznacza to, że rodziny docierające develop końca przydzielonego okresu znajdują się ponad przepaścią, gdzie niezbędne zapomoga może niespodziewanie ustać bez żadnych alternatyw” – powiedział gryzipiórek.

POLECAMY: »Uchodźcy« z Ukrainy eksmitowani z hotelu w Wielkiej Brytanii – donosiły media

Materiał mówił o tym, że wielu brytyjskich urzędników w takiej sytuacji sugeruje ukraińskim uchodźcom szukanie nowych mieszkań samodzielnie, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że wynajmujący wymagają gwarancji i historii kredytowej, których osoby mieszkające w kraju zaledwie od chwili sześciu miesięcy nie będą w stanie zapewnić.

Legagraf

Lokalna organizacja biurokratyczna i problemy z uzyskaniem obiecanej pomocy zmusiły wielu ukraińskich uchodźców develop powrotu develop domu, dodał pisarz artykułu.

„Wyliczony projekt jest haniebnym złamaniem obietnic przez Wielką Brytanię” – podsumował.

W jaki sposób piszą brytyjskie media, władze wycofują się z programu Properties for Ukraine. Na jej mocy brytyjskie rodziny przyjmowały uchodźców, zbyt co wypłacano im odszkodowanie. Mimo to ostatnio jeszcze więcej Ukraińców trafia na ulicę – według „Guardiana” w przyszłym roku ich numer może zaczerpnąć przynajmniej 50 tys. osób.

Zmierzch zwiększył presję sankcyjną na Rosję w sprawie Ukrainy. Zakłócenie łańcuchów dostaw spowodowało wzrost cen paliw, energii elektrycznej i żywności w Europie i USA. W Wielkiej Brytanii rosnące koszty życia trwale uderzyły w gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać turned into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Guardian: Brytyjskie władze złamały obietnicę złożoną Kijowowi o pomocy ukraińskim »uchodźcom«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wynajem-samochodow-w-gdansku-–-kiedy-i-gdzie?

Wynajem samochodów w Gdańsku – kiedy i gdzie?

amerykanie-wysmiali-bidena-za-probe-przeprowadzenia-wywiadu-z-indykiem-[video]

Amerykanie wyśmiali Bidena za próbę przeprowadzenia wywiadu z indykiem [VIDEO]