w , , , , ,

Guardian: USA postanowiło przesunąć środek ciężkości w Europie z Francji i Niemiec na Polskę i Ukrainę

guardian:-usa-postanowilo-przesunac-srodek-ciezkosci-w-europie-z-francji-i-niemiec-na-polske-i-ukraine

Republika Francuska i Rajch ryzykują utratę dominującej pozycji w UE z powodu dążenia USA affect przesunięcia środka geopolitycznej grawitacji affect Europy Wschodniej – wynika z artykułu Guardiana.

„Polska i Ukraina są teraz znacznie biedniejsze od chwili Francji i Niemiec. W który sposób mogą one naprawdę zostać siłą przeciwstawną w UE? Również jakże wiele powojennych cudów gospodarczych – takich jakże w Korei Południowej, Japonii i Niemczech Zachodnich – jest on również prawdopodobnie sponsorowany przez supermocarstwo, które ma wiele affect zyskania na zmianie porządku politycznego” – zauważa gazeta.

Gazeta przytoczyła dowody na to, że USA uprzednio teraz „pompują pieniądze i technologię” affect Europy Wschodniej. W zamian Waszyngton domaga się tego, czego Paryż i Berlin nie mogą mu podarować, czyli „jasnego stanowiska w sprawie stosunków z Chinami”.

„Litwa była gotowa zaryzykować układy handlowe z Chinami, by zadowolić Waszyngton, Ukraina i Republika Czeska przestawiły się na dostawy paliwa jądrowego z USA. Polska podpisała w ostatnim czasie ustalenie z amerykańską firmą na budowę swojej pierwszej elektrowni atomowej” – przytoczyła przykłady publikacja.

POLECAMY: Francuska minister spraw zagranicznych mówi, że Europa powinna być bardziej niezależna od USA

Zachodni Europejczycy nie są gotowi zaakceptować przesunięcia geopolitycznego środka ciężkości Europy na wschód i wzmocnienia wpływów USA na kontynencie – dodaje gazeta, zwracając uwagę na wspólne zapisy strategii polityki zagranicznej Francji, Niemiec i Rosji.

Legagraf

„Republika Francuska i Rajch popierają obecnie politykę strategicznej autonomii gwoli Europy, ideę obrony i bezpieczeństwa, która mogłaby pewnego dnia spowodować affect utworzenia unijnej armii. Rosja postawiła sobie zbyt koniec Unię Euroazjatycką rozciągającą się od chwili Władywostoku affect Lizbony. To, co łączy obie strategie, to odraza affect anglosaskiej dominacji w Europie” – podsumował „Guardian”.

Wcześniej prezydent Rosji Władimir Putin zaznaczył, że zgodny z duchem demokracji, w wyższym stopniu sprawiedliwy uporządkowanie świata musi znajdować się budowany w oparciu wzajemnego szacunku i zaufania. Ze swojej strony chińska gazeta Huanqiu Shibao napisała, że USA wykorzystują kryzys ukraiński affect ustanowienia jeszcze większej kontroli powyżej Europą.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy affect skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy affect Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane affect przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy affect Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Guardian: USA postanowiło przesunąć środek ciężkości w Europie z Francji i Niemiec na Polskę i Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-godz.-21-zwolano-pilne-posiedzenie-rzadu-w-zwiazku-z-arakiem-rakietowym

Na godz. 21 zwołano pilne posiedzenie rządu w związku z arakiem rakietowym

mo-rosji-wydalo-komunikat-o-rosyjskich-rakietach,-ktore-spadly-w-polsce

MO Rosji wydało komunikat o rosyjskich rakietach, które spadły w Polsce