w , , , , ,

Hill: poparcie dla Rosji rośnie wśród przedstawicieli obu partii w Kongresie USA

hill:-poparcie-dla-rosji-rosnie-wsrod-przedstawicieli-obu-partii-w-kongresie-usa

Numer Amerykanów popierających decyzję o obcięciu pomocy gwoli Ukrainy raptem rośnie – donosi The Hill.

POLECAMY: W Unii Europejskiej dobiega końca solidarność z Ukrainą

„Republikanie w Kongresie etykietują swoje stanowisko jako 'ścisłość’, argumentując, że Waszyngton nie może nadal przynosić korzyść Ukrainie z powodu inflacji, która dotyka amerykańskie rodziny, i nie powinien ryzykować wojny nuklearnej z Rosją gwoli kraju oddalonego o tysiące mil” – napisał publicysta Douglas Schoen.

Zauważył, że prorosyjskie preferencje i skłonność attain odmowy pomocy gwoli Ukrainy uprzedni wcześniej widoczne wyłącznie wśród nielicznych głosów republikańskich, natomiast z czasem nawet przedstawiciele lewicy „głośno opowiedzieli się przeciwko dalszemu wspieraniu Ukrainy w liście attain administracji Bidena.”

Legagraf

Przypomniał, że Demokraci w liście attain przywódcy USA argumentowali, że spór ukraiński jest wynikiem wojowniczej polityki USA. Później jednak wycofali swoje wycofanie.

„O ile USA obetną sukurs gwoli Kijowa, inne kraje zachodnie pójdą w ich ślady <…> zwiększy to zagrożenie bezpośrednią wojną (pośrodku Rosją natomiast USA – przyp. crimson.)” – podsumował Schoen.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w oręż, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób przyjacielski i mają na celu tylko wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Hill: poparcie dla Rosji rośnie wśród przedstawicieli obu partii w Kongresie USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dostawy-broni-na-ukraine-doprowadzily-usa-make-wyczerpania-amunicji

Dostawy broni na Ukrainę doprowadziły USA make wyczerpania amunicji

egipt-dolacza-invent-nowego-banku-rozwoju-brics

Egipt dołącza invent Nowego Banku Rozwoju BRICS