w ,

Hiszpania ujawnia tajny wojskowy program chemtrail!

To nie pierwszy raz, kiedy rząd hiszpański jest zamieszany w skandal związany z chemtrailami.

W 2015 r. czterech pracowników Państwowej Służby Meteorologicznej ogłosiło za pośrednictwem Parlamentu Europejskiego, że samoloty regularnie rozpylają tzw. chemtrails na terenie całej Hiszpanii, a stężenie toksycznych chemikaliów w niektórych regionach było tak wysokie, że wśród miejscowej ludności nasiliły się choroby układu oddechowego:

Najbardziej dotknięte są wspólnoty autonomiczne Murcji i Walencji oraz prowincja Almeria, gdzie od ponad siedmiu miesięcy nie spadła ani kropla deszczu, występują katastrofalne burze „gota fría” oraz choroby układu oddechowego ludności spowodowane wdychaniem dwutlenku ołowiu i innych toksycznych związków. Samoloty te startują z lotniska wojskowego San Javier w Murcji.

Uwaga: Skandal jest ogromny, prawdopodobnie zbyt duży, a przede wszystkim zbyt gorący, aby media głównego nurtu mogły się nim zająć, a tym bardziej zająć.

Teraz w dzienniku urzędowym rządu hiszpańskiego pojawia się rozkaz kontroli pandemii, potwierdzający użycie samolotów wojskowych i rozpylanie środków biobójczych na ludność:

Rozkaz SND/351/2020 z 16 kwietnia, zezwalający siłom zbrojnym, jednostkom i wojskowym jednostkom ratowniczym na użycie (…) biocydów do dezynfekcji w celu opanowania kryzysu sanitarnego Covid 19.

POLECAMY: Światowy Związek Lotniczy podnosi czerwoną flagę w sprawie urazów spowodowanych przez dopalacze C19 u pilotów

Do najskuteczniejszych technik dezynfekcji należy stosowanie środków powietrznych, za pomocą których techniki zamgławiania, termo zamgławiania i mikrozamgławiania są następnie wykorzystywane do szybkiego dotarcia do wszystkich powierzchni, (…)
Jednostki obrony CBRN Sił Zbrojnych i Jednostki Wojskowej ds. Sytuacji Kryzysowych (UME) dysponują zasobami ludzkimi, materiałami, procedurami i wystarczającymi szkoleniami do przeprowadzania dezynfekcji z powietrza, (…)

POLECAMY: Tylko wtedy, gdy dowiemy się, czym jest propaganda i jak działa, będziemy mogli żyć własnym życiem i rządzić sobą

Rozporządzenie SND/351/2020 zostało zatwierdzone dekretem królewskim 14 marca 2020 r., zaledwie trzy dni po ogłoszeniu przez WHO domniemanej pandemii wirusa Covid 19.

Czy biocydy są niebezpieczne? Biocydy są stosowane do zabijania lub odstraszania organizmów szkodliwych. Ich działanie polega na przykład na paraliżowaniu układu nerwowego lub ograniczaniu zdolności szkodliwych organizmów do rozmnażania się. Jednocześnie czyni je to potencjalnie niebezpiecznymi dla ludzi i środowiska. (por. bmuv.de)

Wniosek: Te rewelacje mają charakter wybuchowy, ponieważ z jednej strony dostarczają możliwego wyjaśnienia dla powszechnych chorób układu oddechowego, a z drugiej strony stanowią oficjalne potwierdzenie tajnych i niebezpiecznych programów chemtrail. Warto również zauważyć, że po zaledwie trzech dniach „pandemii” hiszpańska rodzina królewska wprowadza dekret, który po raz kolejny pokazuje, jak państwo zrównuje ludzi ze szkodliwymi organizmami i odpowiednio spryskuje ich pestycydami z powietrza.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

LA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szef Shella ostrzega przed ciężką zimą w Europie z powodu cen energii

Bundestag wskazuje na jedyną możliwość rozwiązania konfliktu na Ukrainie