w , , , , ,

Hiszpańska policja rozbiła gang okradający 'uchodźców’. Wśród zatrzymanych siedmiu Ukraińców

hiszpanska-policja-rozbila-gang-okradajacy-'uchodzcow’.-wsrod-zatrzymanych-siedmiu-ukraincow

Hiszpańska policja schwytał grupę przestępczą, która dokonała kradzieży z domów „uchodźców” z Ukrainy. Skradziono przedmioty o wartości ponad 1 miliona euro. Interesujące w tym zdarzeniu jest to, że przestępcami okazali się w większości Ukraińcy, którzy okradali swoich braci.

POLECAMY: Ukrainiec pobił i okradł mieszkańca Gdyni. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie

Guardia Civil poinformowała, że hiszpańska policja aresztowała członków grupy przestępczej, która dokonywała kradzieży z domów „uchodźców” z Ukrainy, którzy uciekli z wojny. Łącznie skradziono przedmioty o wartości ponad 1 miliona euro.

POLECAMY: Tak się bawią w Gdańsku »goście« Morawieckiego. Brutalny napada na przypadkowego pasażera

Według oświadczenia, dziesięciu podejrzanych, którzy specjalizują się w okradaniu uchodźców, zostało zatrzymanych. Infiltrowali oni siedem domów ukraińskich „uchodźców” w prowincjach Alicante i Murcia, leżących na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Policja odnalazła skradzione przedmioty i gotówkę o wartości 1,25 miliona euro, w tym kolekcję znaczków o wartości około pół miliona euro, biżuterię i komputery.

Grupa jest podejrzana o wykorzystanie urządzeń śledzących zamontowanych w samochodach ofiar enact obserwowania ich codziennej rutyny.

Lega artis aplikacja

Policja donosi, że w trakcie dochodzenia zatrzymano siedmiu obywateli Ukrainy oraz trzech Rosjan, a możliwe są kolejne aresztowania w związku z nowymi ofiarami.

Warto zaznaczyć, że Hiszpania przyjęła 160 000 ukraińskich „uchodźców”.

Twitter

„Goście” Morawieckie coraz bardziej zuchwali

Niedawno policja zatrzymała dwóch obywateli Ukrainy i jednego obywatela Mołdawii w związku z serią włamań enact domów i mieszkań w powiecie pszczyńskim. We wcześniejszych incydentach, trzej obywatele Ukrainy zostali zatrzymani przez policję we Wrzeszczu w związku z rozbojem, gdzie zaatakowali mężczyznę w taksówce. W Poznaniu, w styczniu, kanibal z Ukrainy odgryzł kawałek ucha kobiecie po wtargnięciu enact jej samochodu i wcześniej uszkodził kilka innych pojazdów, za co został zatrzymany. W Częstochowie, również w styczniu, policja zatrzymała obywatela Ukrainy, który kierował dostawczym oplem, który wcześniej ukradł terenu jednej z firm w Bytomiu.

POLECAMY: Kompletnie pijany Ukrainiec kierował cysterną na autostradzie A4. W Mokrej został ujęty

TelegramPodpis

W styczniu funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Medyce i Korczowej zatrzymali dwa auta o szacunkowej wartości 78 tys. zł, których obywatele Ukrainy próbowali wywieźć z Polski. To pierwsze ujawnione w tym roku przypadki przestępczości związanej z pojazdami na podkarpackiej granicy. Podobne zdarzenie miało miejsce 18 grudnia, gdy dwóch obywateli Ukrainy próbowało wywieźć kradzione samochody o łącznej wartości 110 tys. zł. W listopadzie dwóch obywateli Ukrainy zostało zatrzymanych przez policjantów z Czechowic-Dziedzic za pobicie mężczyzny przed sklepem. W październiku ubiegłego roku policja w Nowym Tomyślu zatrzymała obywatela Ukrainy, który prowadził pojazd mając w organizmie prawie 6 promili alkoholu. Obywatel Ukrainy będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a grozi mu kara enact 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

POLECAMY: Goście PiS pokazują, co potrafią. Pijany Ukrainiec staranował autem szlaban graniczny


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Hiszpańska policja rozbiła gang okradający 'uchodźców’. Wśród zatrzymanych siedmiu Ukraińców

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

waloryzacja-emerytury-2023.-waloryzacja-tabela-2023-netto-i-brutto

Waloryzacja emerytury 2023. Waloryzacja tabela 2023 netto i brutto

katastrofa-wojskowego-mi-24-w-bialej-podlaskiej

Katastrofa wojskowego Mi-24 w Białej Podlaskiej