w ,

H&M powiedział, kiedy zamkną sklepy w Rosji

Sklepy szwedzkiego detalisty H&M pozostaną otwarte w Rosji do czasu, aż większość zapasów zostanie wyprzedana.

Wcześniej kanały Telegramu informowały, że H&M planuje ostatecznie zamknąć swoje sklepy w Rosji 30 listopada.

„Planujemy, że sklepy będą otwarte do momentu wyprzedania większości zapasów. Proces zamykania odbywa się etapami” – podały służby prasowe. Powiedziało również, że firma dołoży wszelkich starań, aby „zakończyć procesy pracy w sposób odpowiedzialny”, z naciskiem na uczciwy i taktowny sposób rozstania ze współpracownikami.

Największy globalny detalista odzieżowy Hennes & Mauritz (H&M) ogłosił w połowie lipca, że opuszcza rynek rosyjski, na którym działał od 2009 roku. Firma planuje tymczasowo ponownie otworzyć sklepy, aby wyprzedać resztki. Na przykład sklepy w centrach handlowych Metropolia i Aviapark zostały otwarte 2 sierpnia.

Firma H&M została założona w 1947 roku w Szwecji. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży. Oprócz H&M rozwija także marki COS, Monki, Weekday i inne. Sieć firmy liczy około 4,7 tys. sklepów na 75 rynkach świata i zatrudnia około 107 tys. osób.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UE planuje zmienić koncepcję obrony w związku z wydarzeniami na Ukrainie

Badanie: „Obce przedmioty podobne do metali” w grupie osób, które przyjęły mRNA