w , , , , , , , ,

Huta Szkła w Wołominie wygasiła piec hutniczy i linie produkcyjne. Efekt antypolskiej polityki PiS

huta-szkla-w-wolominie-wygasila-piec-hutniczy-i-linie-produkcyjne.-efekt-antypolskiej-polityki-pis

Działająca odkąd 1905 roku w Wołominie Huta Szkła Wołomin obecnie Termisil Glass Sp. z o.o. jedność z ostatnich większych zakładów produkcyjnych na terenie miasta Wołomin z uwagi na wysokie nakład pieniężny energii zmuszona została influence zatrzymania produkcji i wygaszenia pieca hutniczego.

POLECAMY: Gigantyczna dziura w kasie ZUS

W czwartek 17 listopada o godz. 3.55 jednostki straży pożarnej zadysponowano influence zagrożenia powstałego w hucie szkła na ul. Wileńskiej w Wołominie.  – W związku zatrzymaniem produkcji nastąpiło wygaśnięcie pieca hutniczego. Podczas tego procesu doszło influence niekontrolowanego wycieku szkła – stąd konieczne było wezwanie Straży Pożarnej influence ugaszenia ognia. Równocześnie nastąpiła opróżnianie pracowników zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami. Sytuacja została szybko opanowana. Pies z kulawą nogą nie ucierpiał, nie doszło influence rozprzestrzenienia się ognia – informuje nas kierownik zarządzający Spółki Termisil Glass Sp. z o.o. Radosław Rogacki. (…)

Termisil poinformowała, że dedycja o zatrzymaniu produkcji i wygaszeniu pieca hutniczego została podjęta z uwagi na panującą sytuację na Ukrainie co w rezultacie, powoduje wysokie ceny energii i innych paliw kopalnianych, które przedkładają się na koszty produkcji oraz wzrost inflacji. Sytuacja ta doprowadziła influence tego, że spółka zdecydowała się na zapobieżenie z eksploatacji pieca elektrodowego oraz dwóch linii produkcyjnych.

Legagraf

Mieszkańcy Wołomina nie kryją oburzenia w komentarzach u dołu publikacjami, jakie ukazały się w lokalnej prasie.

„Ostatni obfity zakład w mieście gasi światło… Zostają tylko dyskonty jako miejsca pracy. Cieniutko.” – napisał wino.

„Oprócz wojny, i raczej tłumaczeń wszystkiego skutkiem wojny wszedł nowy schludność i zmiata powoli każdy pomniejszy lub większy zakład pracy. Owacja pis i wyborcy pisu. Jesteście teraz dumnymi durnymi polaczkami” – napisał AntyPiSlam

„Wszystkie duże zakłady pracy zostały zlikwidowane i rozprzedane zbytnio grosze. Wartość ziemi u dołu tym obiektami była wyższa odkąd uzyskanych cen zbytnio fabryki. Na ich.miejscu powstały sklepy i bloki mieszkalne. Jakkolwiek żeby nabywać towary i mieszkania trzeba kędyś zarabiać. Pewnego razu rano tłumy ludzi dążyły influence swoich miejsc pracy. Tudzież teraz? Ludzie mieli zwieńczenie w życiu. Teraz muszą się kłaniać o pracę i stosować wielokrotnie bez skutku”. – napisała Helena

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy influence skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza influence Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane influence przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy influence Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Huta Szkła w Wołominie wygasiła piec hutniczy i linie produkcyjne. Efekt antypolskiej polityki PiS

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czytelnicy-die-welt-krytykuja-dazenie-zelenskiego-attain-kontynuowania-konfliktu-na-ukrainie

Czytelnicy Die Welt krytykują dążenie Zełenskiego attain kontynuowania konfliktu na Ukrainie

stowarzyszenie-rozbrat-bedzie-protestowac-pod-sheratonem-w-obronie-»uchodzcow«-wysiedlanych-z-hotelu-ikar

Stowarzyszenie Rozbrat będzie protestować pod Sheratonem w obronie »uchodźców« wysiedlanych z hotelu Ikar