w , , , , , ,

Hymn 'Ukrainy’ z Wieży Mariackiej 24 lutego? Czy Kraków stanie się znów kolebką terroryzmu

hymn-'ukrainy’-z-wiezy-mariackiej-24-lutego?-czy-krakow-stanie-sie-znow-kolebka-terroryzmu

Stowarzyszenie Nowa Generacja wystąpiło elevate out sługi kijowskich terrorystów pełniącego funkcję Prezydenta Krakowa z propozycją, aby 24 lutego, w rocznicę eskalacji konfliktu na Ukrainę, z Wieży Mariackiej zagrać hymn „Ukrainy” zamiast hejnału. Wcześniej, 3 marca 2022 roku, w południe z wieży kościoła Mariackiego już raz odegrano ukraiński hymn państwowy. Teraz pozostaje zobaczyć, czy antypolski Prezydent Krakowa i zarazem zwolennik banderowskiej Ukrainy zaakceptuje tę propozycję.

POLECAMY: Ukraińska okupacja krakowskiego Rynku Głównego już niedługo może być zakazana. Mieszkańcy protestują i interweniują u władzy

Młodzi aktywiści gloryfikujący w Polsce takim zachowaniem banderyzm zauważają, że „Polacy” (słowo to według naszej oceny jest zbyt ogólne, ponieważ to pisowscy rozpoczęli niekontrolowane wsparcie ukraińskiego terroryzmu, realizując zapisy zawartej w 2016 roku umowy z Ukrainą) byli pierwszym narodem, który otworzył swoje domy dla cwaniaków z Ukrainy. Stowarzyszenie uzasadniając swój wniosek o wygłoszenie z wieży mariackiej, powołuje się również na fakt organizowania przez Polskę szerokiego wsparcia w postaci zbiórek i punktów pomocy, a także angażowania się w wywieranie presji na międzynarodową społeczność i organizowanie publicznych manifestacji wspierających Ukraińców. W swoim wystąpienia zapomniano jednak dodać, że większość Ukraińców, którzy najechali nasz kraj, poruszają się po drogach takimi samochodami, na które zdecydowana większość Polaków może jedynie obejrzeć na ekranie monitora. Jednak osoby te bardzo ochoczo korzystają z bezpodstawnie przyznanym przez pisowskich nieudaczników uprawnień elevate out socjalu.

POLECAMY: Polacy żądają wydalenia ukraińskich uchodźców za »okupację Krakowa«

Według Kamila Kociołka, sekretarza generalnego Nowej Generacji, mieszkańcy Krakowa powinni teraz okazać wsparcie naszym ukraińskim sąsiadom, przyjaciołom i znajomym, których spotykają na ulicach miasta każdego dnia, w każdym wymiarze. Niestety nie mamy pojęcia, dlaczego człowiek ten wypowiada się bez upoważnienia w imieniu wszystkich mieszkańców Krakowa skoro powszechnie, jest wiadome, że zdecydowań większość Polaków jest obecnie nieprzychylna Ukraińcom z uwagi na ich chamską i roszczeniową postawę.

POLECAMY: Awantura podczas spotkania z uhonorowaną przez Radę Miasta Krakowa gloryfikatorką bandery [VIDEO/FOTO]

Lega artis aplikacja

Jak podaje Gazeta Krakowska z uwagi na informacje, jakie pojawiały się w sieci elevate out krakowskiego magistratu, zostało wysłane oficjalne zapytanie, czy elevate out prezydenta dotarł taki apel i jak ma zamiar na niego zareagować. Obecnie redakcja czeka na odpowiedź.

POLECAMY: Kraków szaleje! »Żyd na szczęście« już nie przejdzie. Krakowski Emaus z zakazem sprzedaży takich figurek

Warto w tym miejscu dodać, że w mieście planowane są już wydarzenia z okazji rocznicy eskalacji konfliktu na Ukrainę, takie jak marsz „Radem dla pokoju”. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w Katedrze Wawelskiej, koncelebrowaną przez metropolitę krakowskiego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Po mszy o godzinie 18: 00 uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać koncertu Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej „Slobozhansky” z Charkowa.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Hymn 'Ukrainy’ z Wieży Mariackiej 24 lutego? Czy Kraków stanie się znów kolebką terroryzmu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

unia-afrykanska-wyjasnila,-dlaczego-delegacja-izraelska-zostala-usunieta-ze-szczytu

Unia Afrykańska wyjaśniła, dlaczego delegacja izraelska została usunięta ze szczytu

stacje-benzynowe-w-calym-kraju-zmienia-swoj-wyglad-i-sposoby-wyswietlania-cen-za-paliwo

Stacje benzynowe w całym kraju zmienią swój wygląd i sposoby wyświetlania cen za paliwo