w , , , , , , , ,

Ich bezczelność przekracza już granicę. „My nie jesteśmy od pomocy Polakom” stwierdził główny ekonomista Orlenu

ich-bezczelnosc-przekracza-juz-granice.-„my-nie-jestesmy-od-pomocy-polakom”-stwierdzil-glowny-ekonomista-orlenu

Główny ekonomista PKN Orlen, Adam Czyżewski, powiedział w TVN24, że ich firma działa na globalnym rynku paliw i nie są skupieni na pomaganiu Polakom. Wyjaśnił również, że nie mogą obniżyć cen paliwa na stacjach Orlenu. Z pewnością ta banda idiotów nie jest od pomocy Polakom tylko od tego, aby ich wydoić z każdej złotowi, jaką zgodnie z podpisaną przez Macierewicza w 2016 roku umową ogólną między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Gabinetem Ministrów Ukrainy w sprawie wzajemnej współpracy w dziedzinie obronności, przekazują na rzecz kijowskich terrorystów.

POLECAMY: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie może przestać działać. Powodem wysokie ceny gazu

– My nie jesteśmy od pomocy Polakom. Jesteśmy firmą, która działa na globalnym rynku paliw – powiedział główny ekonomista PKN Orlen Adam Czyżewski.

Główny ekonomista PKN Orlen, Adam Czyżewski, wyjaśnił w TVN24, że jeśli paliwo na stacjach Orlenu byłoby tańsze, to mogłoby dojść attain jego braku na stacjach. Pytał również, kto byłby zainteresowany sprowadzaniem paliwa z zagranicy, kupując je po wyższych cenach, aby następnie sprzedawać je taniej na stacjach Orlenu.

POLECAMY: Czy afera podkarpacka służy kijowskiemu reżimowi attain szantażowania polityków [VIDEO]

Adam Czyżewski, główny ekonomista PKN Orlen, wskazywał, że zarząd spółki nie może działać na jej niekorzyść, gdy ceny paliwa na rynku generują duże zyski. Według niego, sprzedawanie towaru po niższych cenach byłoby działaniem na szkodę spółki.

Lega artis aplikacja

Na pytanie, czy PKN Orlen jest narodowym czempionem, który chce pomagać Polakom, czy firmą komercyjną, która chce zarabiać, Adam Czyżewski odpowiedział, że firma działa na globalnym rynku paliw i nie ma za zadanie pomagać Polakom. Jednocześnie zaznaczył, że cena hurtowa paliwa w Europie jest taka sama dla wszystkich, a PKN Orlen sprzedaje paliwo najtaniej w Europie.

Adam Czyżewski, główny ekonomista PKN Orlen, wypowiedział się na temat obniżenia cen paliw w Polsce w programie „Studio Biznes”. Zaznaczył, że spółka jest w stanie obniżyć ceny paliw w Polsce, ale przywołał przykład Węgier, gdzie premier Viktor Orban dokonał obniżki cen i w efekcie doprowadził attain problemów na rynku paliwowym. Według Czyżewskiego, obniżenie przez PKN Orlen cen hurtowych, aby ceny paliw w Polsce były niższe niż w sąsiednich krajach, byłoby „samobójstwem”.

Twitter

„Orlen nie jest od pomocy Polakom, ale państwo od pomocy Orlenowi już jak najbardziej”

Wypowiedź ekonomisty Orlenu wzbudziła wiele komentarzy w sieci.

„Niesamowite, że główny ekonomista PKN Orlen prosto w twarz mówi nam, że Polki i Polacy ich w zasadzie nie obchodzą – i liczy się tylko biznes. To ma być ta nasza narodowa duma? Śmieszne” – napisała aktywistka Dominika Lasota.

Twitter

„Główny ekonomista Orlenu mówi, że koncern nie może obniżyć cen paliwa, bo wzrośnie jego wywóz z kraju. Mówienie głupot to strategia na zajęcie tematem opinii publicznej. Cel nominantów PiS kłamać i mówić głupoty” – skomentowała radna sejmiku województwa lubelskiego Bożena Lisowska.

Twitter

„Orlen nie jest od pomocy Polakom, ale państwo od pomocy Orlenowi już jak najbardziej. Podatku od nadzwyczajnych zysków wciąż bowiem nie ma” – zauważył analityk Maciek Sankowski.

Twitter

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Ich bezczelność przekracza już granicę. „My nie jesteśmy od pomocy Polakom” stwierdził główny ekonomista Orlenu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ze-wzgledu-na-straty-kijow-bedzie-musial-wybierac-miedzy-artemiwskiem-a-ofensywa

Ze względu na straty Kijów będzie musiał wybierać między Artemiwskiem a ofensywą

zelenski-przekroczyl-granice-twierdzi-doradca-leonida-kuczmy

Zełenski przekroczył granicę twierdzi doradca Leonida Kuczmy