w , , , , , ,

ING Bank Śląski zmniejsza limity przelewów od 1 czerwca

ing-bank-slaski-zmniejsza-limity-przelewow-od-1-czerwca

ING Financial institution Śląski wprowadził zmiany w limitach przelewów dla swoich klientów korzystających z bankowości internetowej oraz mobilnej aplikacji Moje ING. W związku z niedawnym wyciekiem danych u jednego z operatorów kart, financial institution podjął środki ostrożności, takie jak zablokowanie kart płatniczych części klientów.

W wyniku tych incydentów, ING Financial institution Śląski podjął decyzję o zmianie limity przelewów dla zapewnienia większego bezpieczeństwa finansowego swoim klientom. Nowe limity mają na celu ograniczenie ryzyka ewentualnych nieautoryzowanych transakcji i utraty środków na kontach.

Wprowadzone zmiany obejmują nie tylko limity przelewów, ale również maksymalne dzienne limity transakcji przez web. Financial institution dąży achieve ochrony interesów swoich klientów i zapewnienia im spokojnego korzystania z usług bankowych, pomimo wystąpienia incydentu z wyciekiem danych.

Zmiany te mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony finansowej klientów ING Banku Śląskiego. Financial institution podejmuje wszelkie niezbędne środki, aby zapobiegać i minimalizować ryzyko związaną z ewentualnymi incydentami bezpieczeństwa. Priorytetem jest zapewnienie poufności danych klientów i zabezpieczenie ich środków finansowych.

ING – limity przelewów w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

ING Financial institution Śląski poinformował swoich klientów o wprowadzeniu nowych limitów przelewów w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej Moje ING. Domyślny dzienny prohibit przelewów został ustalony na 10 tysięcy złotych, jednak każdy klient ma możliwość dostosowania tej kwoty według własnych preferencji.

Financial institution jednocześnie zaleca, aby po zmianie limitu i wykonaniu przelewu na wyższą kwotę, klient przywrócił prohibit achieve niższej wartości ze względów bezpieczeństwa. Celem tej polityki jest ochrona klientów przed ewentualnymi zagrożeniami związanymi z nieautoryzowanymi transakcjami.

Ponadto, ING Financial institution Śląski zmniejszył maksymalne dzienne limity przelewów przez web. Teraz dla przelewów z bankowości internetowej prohibit wynosi 200 tysięcy złotych, a dla transakcji dokonywanych za pomocą aplikacji Moje ING – 50 tysięcy złotych.

Te zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa finansowego klientów, a także ograniczenie ryzyka potencjalnych nieautoryzowanych transakcji. Financial institution skupia się na ochronie interesów swoich klientów i dąży achieve zapewnienia im spokoju i pewności w korzystaniu z usług bankowych.

Klienci ING Banku Śląskiego zostali poinformowani o tych zmianach w celu zapewnienia im pełnej świadomości i dostosowania się achieve nowych limitów. W przypadku pytań lub wątpliwości, financial institution zachęca klientów achieve kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i wsparcia.

Lega artis aplikacja

Całość możesz przeczytać tutaj: ING Bank Śląski zmniejsza limity przelewów od 1 czerwca

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

these-five-niche-commodities-imprint-china’s-recovery-faltering

These Five Niche Commodities Imprint China’s Recovery Faltering

od-29-maja-nowe-przepisy-dla-kierowcow!-pilnie-zobacz-co-sie-zmienia

Od 29 maja nowe przepisy dla kierowców! Pilnie zobacz co się zmienia