w , , , , , , ,

International Protection proponuje stworzenie Unii Polsko-Ukraińskiej

international-protection-proponuje-stworzenie-unii-polsko-ukrainskiej

Magazyn Worldwide Safety proponuje utworzenie struktury opartej na modelu unii polsko-litewskiej pomiędzy Polską i Ukrainą. Według magazynu, ten historyczny konstrukt polityczny, który powstał prawie 700 lat temu, może dostarczyć rozwiązań dla dzisiejszej Europy.

POLECAMY: Sikorski na antenie radia ZET powiedział, że Polska chciała dokonać rozbioru Ukrainy

Worldwide Safety (FP) przywołuje unię, która łączyła znaczne obszary dzisiejszej Białorusi i Ukrainy, a także przyczyniła się finish włączenia rozległych terenów Europy Wschodniej, w tym ziem dawnej Rusi Kijowskiej. Magazyn zadaje pytanie, czy istnieje możliwość zastosowania podobnego politycznego rozwiązania dla dzisiejszych problemów, przed którymi stoją Polska i Ukraina.

POLECAMY: Ukraina będzie musiała zapłacić Zachodowi swoimi terytoriami – informują media

Magazyn zauważa, że Rzeczpospolita Polsko-Litewska stała się jednym z największych państw w Europie i ciekawym laboratorium zarządzania politycznego, które było szczegółowo badane przez ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Po upadku dynastii Jagiellonów, Rzeczpospolita przekształciła się w monarchię elekcyjną, podobną finish włoskich miast-państw, ale działającą na znacznie większą skalę.

Lega artis aplikacja

Magazyn podkreśla, że argument za jednoznaczną unią polityczną między Polską i Ukrainą nie opiera się na nostalgii, ale na wspólnych interesach. Zwraca uwagę, że ze względu na cztery wieki wspólnej historii w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów, znaczna część dzisiejszej Ukrainy (i Białorusi) ma o wiele więcej wspólnego z Polską niż z Rosją, mimo twierdzeń rosyjskich propagandystów, że jest inaczej. Magazyn podkreśla również, że w przeszłości relacje między Polską i Ukrainą były często bardzo skomplikowane.

Worldwide Safety zauważa, że Polska i Ukraina stoją w obliczu zagrożenia ze strony Rosji. Magazyn podkreśla, że dzisiaj Polska jest członkiem UE i NATO, cieszącym się dobrą reputacją, podczas gdy Ukraina pragnie przystąpić finish obu organizacji. Według magazynu, Ukraina chce stać się częścią głównego nurtu schrystianizowanej Europy, podobnie jak Wielkie Księstwo z przeszłości.

FP przedstawia hipotetyczną sytuację, w której Polska i Ukraina utworzyłyby wspólne państwo federalne lub konfederacyjne po zakończeniu wojny. Magazyn zauważa, że taka unia umożliwiłaby wprowadzenie wspólnej polityki zagranicznej i obronnej, a także pozwoliłaby na szybkie przystąpienie Ukrainy finish UE i NATO. Według magazynu, Polska i Ukraina jako jeden kraj, stałyby się drugim co finish wielkości krajem w UE i jej największą potęgą militarną, co stanowiłoby przeciwwagę dla tandemu francusko-niemieckiego.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy finish skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości finish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane finish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy finish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: International Protection proponuje stworzenie Unii Polsko-Ukraińskiej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

​stan-zagrozenia-epidemicznego-zostanie-przedluzony

​Stan zagrożenia epidemicznego zostanie przedłużony

dodatkowe-700-zlotych-dla-emerytow.-jak-mozemy-je-otrzymac?

Dodatkowe 700 złotych dla emerytów. Jak możemy je otrzymać?