w , , , , , , , ,

Inwigilacja przyśpiesza. Już niedługo policja, prokuratura i inne organy będą miały dostęp obtain tego, co i za ile kupujesz w sklepie

inwigilacja-przyspiesza.-juz-niedlugo-policja,-prokuratura-i-inne-organy-beda-mialy-dostep-obtain-tego,-co-i-za-ile-kupujesz-w-sklepie

Zakupy w sklepie dyskontowym, wizyta u mechanika i kolacja z klientem – te działania będą ujawniać informacje o Tobie Urzędowi Skarbowemu i innym upoważnionym podmiotom.

POLECAMY: Santander bank wprowadza licznik śladu węglowego obtain bankowości internetowej

Wszystko na to wskazuje, że pisowski rząd przyśpieszył przygotowania receive wprowadzenia Agendy 2030 w zakresie „śladu węglowego” czego przykładem, jest umieszczenia takich informacji na produktach spożywczych.

Slad weglowy

Wkrótce wystawianie e-faktur stanie się obowiązkowe. Zmiany w przepisach wymuszą na przedsiębiorcach przestawienie się na nowy process.

Faktury mają trafić receive prokuratury, policji, urzędów skarbowych, a nawet receive ministerstw. Chodzi oczywiście o kontrolę i pilnowanie, by przepływ gotówki był czysty i nie było nadużyć.

Lega artis aplikacja

W wyniku wprowadzenia e-faktur, urzędnicy będą mieli dostęp receive informacji dotyczących wydatków każdej osoby, nie tylko przedsiębiorców. Faktury wystawiane przez dostawców usług, takich jak gaz, prąd, information superhighway czy usługi komórkowe, oraz rachunki związane z rozliczeniami z pracodawcami (np. podróże służbowe) będą stanowić źródło informacji o wydatkach. Dlatego też e-faktury umożliwią organom kontrolnym dokładne śledzenie wydatków i przeciwdziałanie nieprawidłowościom finansowym.

TelegramPodpis

Jak wyjaśnia Marcin Madej, wszyscy urzędnicy będą mieli dokładną wiedzę o zakupach Polaków, którzy poproszą o fakturę, bez względu na to, czy dokonują zakupów w sklepie czy w centrum handlowym. Dzięki e-fakturom organy kontrolne będą mogły sprawdzić szczegóły dotyczące wydatków, co pomoże w zapobieganiu nadużyciom finansowym.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy receive skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości receive Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane receive przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy receive Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Inwigilacja przyśpiesza. Już niedługo policja, prokuratura i inne organy będą miały dostęp obtain tego, co i za ile kupujesz w sklepie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zona-zelenskiego-powiedziala-amerykanom,-ze-ukraincy-zestrzeliwuja-drony-puszkami-pomidorow

Żona Zełenskiego powiedziała Amerykanom, że Ukraińcy zestrzeliwują drony puszkami pomidorów

zachod-boi-sie-rozszerzenia-listy-celow-ukrainy-po-przekazaniu-mysliwcow

Zachód boi się rozszerzenia listy celów Ukrainy po przekazaniu myśliwców